Анна Різатдінова травмувала собі ребро і знаходиться у лікарні.

Українська гімнастка, бронзовий призер Олімпіади в Ріо-де-Жанейро 2016, яка також стала однією із зоряних учасниць "Танці з зірками 2019", перебуває в лікарні. Про це повідомила вона та її партнер по танцювальному майданчику Олександр Прохоров.

Анна Різатдінова продовжує тримати в курсі того, як проходить підготовка до другого випуску "Танці з зірками 2019", який вийде вже сьогодні, 1 вересня. За словами української спортсменки, разом зі своїм партнером по проєкту, Олександром Прохоровим вони займаються по 5 годин на день! Різатдінова дійсно налаштована по-бойовому, інформує .

При цьому за підсумками першого ефіру (25 серпня) Різатдінова та її партнер Олександр Прохоров стали лідерами та посіли почесне перше місце, виконавши емоційний пасодобль.

Однак, вчора вдень, 31 серпня, в Інстаграм Анна повідомила про те, що після "прогону танцю" вранці в павільйоні відчула сильний біль у ребрах. Відразу після цього вона відправилася в клініку і на момент запису сторіс вона чекала результат рентгена.

Також її партнер у проєкті "Танці з зірками 2019" Олександр Прохоров поділився, що підтримує Анну, поки вона у лікаря, і розповів для фоловерів у своїй соцмережі:

"У мене не дуже хороша новина. Після генерального прогону на майданчику у нас з Анею трапилася проблема — щось хруснуло в ребрі в Ані. Дуже переживаю, бо не зрозуміло, чи ми будемо виступати в цю неділю.

Вчора вранці Олександр опублікував відео з репетиції:

Нагадуємо, що з другого ефіру танцювальний проєкт почнуть покидати пари.