Шайло заявила, що буде жити з Бредом Піттом, поки Анджеліна Джолі не піде йому на поступки. Дівчинка вважає, що батьки повинні мати рівні права на опіку.

13-річна Шайло висловила протест на адресу зіркової мами. З-за розбіжностей з Анджеліною Джолі дівчинка переїхала в будинок батька в Лос-Анджелесі, інформує .

В сім'ї 44-річної акторки стався новий розкол. Від Енджі пішла дочка Шайло. Дівчинка заявила, що буде бачитися з мамою, братами і сестрами, однак поки поживе в особняку 55-річного Бреда Пітта).

Так підліток висловила своє ставлення до категоричності матері, яка хоче повністю викреслити колишнього чоловіка з життя шістьох дітей. «Анджеліна була у пригніченому стані. Вона ридала і просила Шайло не йти. Зрештою вона не змогла її зупинити», — розповіло джерело в оточенні актриси.

Шайло вирішила взяти на себе роль лідера і показати мамі на ділі, що вони страждають від розлуки з батьком. Дівчинка сподівається, що зможе змусити Енджі піти на поступки Бреду і дозволить йому на рівних брати участь у житті та вихованні дітей. «Шайло зараз живе у Бреда, поки Енджі відчайдушно намагається загладити свою провину. Вона відмовляється переїжджати до інших братів і сестер, доки її мама не протягне оливкову гілку Бреду і не почне докладати більше зусиль, щоб включити його в своє життя», — цитує австралійське видання NTL інсайдера.

У зоряного подружжя є шестеро дітей — 17-річний Меддокс, 15-річний Пакс, 14-річна Захара, 13-річна Шайло і 10-річні близнюки Вів'єн і Нокс. Меддокса, Пакса і Захару подружжя усиновили в різні роки. Шайло, Вів'єн і Нокс — біологічні діти Джолі-Пітт.

У віці восьми років Шайло заявила, що вважає себе трансгендерним хлопчиком з ім'ям Джон. Батьки прийняли її гендерну ідентичність. Шайло носить чоловічий одяг і мріє про зміну статі.

  Великий піст 2019: коли починається і правила дотримання

Напередодні Анджеліна Джолі сходила з Захарою і Шайло на виставку французького фотографа Анрі Картьє-Брессона «Око століття» у Leica Gallery Лос-Анджелеса. Енджі і Захара йшли за руки, посміхалися і весело базікали, в той час як Шайло трималася особняком і намагалася дистанціюватися від них.

Прохання дочки Вів'єн актриса купила нового вихованця. Зірку в літньому платті оверсайз відобразили у зоомагазину. У перерві між роботою і турботами про дітей Енджі знаходить час на себе. Джолі в топі без білизни відвідала салон краси.