Актуальні новини

«Укрпошта» вперше вводить в обіг поштові марки у жанрі ню

Державний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» 5 березня вперше в історії України введе в обіг поштові марки з зображенням оголеного тіла (жанр ню). За інформацією компанії, марки випущені в рамках серії «Її величність – жінка».

Перший випуск прикрасять роботи Тараса Шевченка «Одаліска» з фондів Національного музею Тараса Шевченка та українського художника-сучасника Андрія Чебикіна «Енергія ІІ» з фондів Національного художнього музею України. Тираж кожної марки – 130 тис. примірників.

До марок випущено конверти «Перший день» та картки для картмаксимумів.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1515254 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1515254{
margin: 0!important;
}
}

Кількість марок в одному марковому аркуші – 9 (3х3). Тираж кожної марки – 130 тис. примірників. Вартість маркового аркуша 81,00 грн (9 марок номіналом V, що еквівалентно 9 грн), конверта – 4 грн, картки – 4 грн. Вартість конвертів зі спецпогашенням та картмаксимумів становить 18,80 грн.

Фото «Укрпошти»

Поштові марки, конверти та картки серії «Її величність – жінка» «Укрпошта» випустила у співпраці з Національним музеєм Тараса Шевченка та Національним художнім музеєм України. Одну з поштових марок прикрашає картина Тараса Шевченка «Одаліска», написана у 1840 році у Петербурзі. На конверті до випуску представлена ще одна його робота – «Вірсавія», написана в 1860 році.

На другій поштовій марці у жанрі ню відтворено роботу «Енергія ІІ», яку в 1991 році написав художник-графік, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Андрій Чебикін. На конверті до марки представлена його ілюстрація до збірника «Опале листя» Івана Франка.

  15 січня — Сильвестрів день: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь