Актуальні новини

Мінкульт планує створити платформу іномовлення

Мовлення на окуповані території та іномовлення є пріоритетними завданнями Міністерства культури, молоді та спорту України, повідомила прес-служба відомства з посиланням на його голову Володимира Бородянського.
“Пріоритетом номер один є мовлення на тимчасово окупованих територіях: якісне донесення української точки зору до наших людей, які проживають у Криму, Донецьку, Луганську. І пріоритет номер два – це донесення нашої інформації у світі”, – наводить прес-служба слова міністра.
Він зазначив, що для виконання цих завдань держава використовуватиме наявні ресурси – телеканал UA|TV, який буде переформатовано, національне інформаційне агентство “Укрінформ”, а також активно залучатиме Суспільного мовника.
За словами Бородянського, наразі відбуваються відповідні консультації з НСТУ та “Укрінформом” щодо створення платформи іномовлення для донесення проукраїнської точки зору до українців, які перебувають за кордоном, та іноземної аудиторії.
Як повідомлялося, український телеканал іномовлення UA|TV 13 січня 2020 припинив роботу англомовної, арабської та кримськотатарської редакцій.
На базі UA|TV 15 лютого 2020 року планується запустити телеканал для тимчасово окупованих територій.

  Аврамій Овчар та Анастасія Овечниця 11 листопада: історія, традиції та прикмети

Залишити відповідь