Актуальні новини

Унікальне фото: Катерина Кухар показала зворушливі кадри з сином

На честь дня народження сина балерина опублікувала в особистому мікроблозі рідкісні сімейні фото.

Катерина Кухар – одна з найбільш знаменитих балерин не тільки в Україні, але і у всьому світі. Квитки на її вистави розкуповуються за лічені години, а будь-яке шоу з участю прими приречене на успіх. Не дивно, що шанувальникам так цікаво все, чим живе Кухар, і особливо – її особисте життя, яке вона ретельно оберігає, інформує .

Лише зрідка Катерина дає шанувальникам можливість зазирнути за лаштунки та побачити, що відбувається в її житті поза сценою. Так, днями на честь дня народження сина щаслива мама опублікувала на своїй сторінці в Instagram кілька унікальних знімків з 10-річним Тимуром.

"Милий мій тигреня! СКАРБ мій! День, коли ти з'явився на світ, був найщасливішим днем в моєму житті. Ти подарував мені світло і надію! Ти ввірвався в моє життя як маленький неприборканий мустанг, що мчить на шаленій швидкості і перевернув мій світ з ніг на голову. Цілими днями безперервно я бігала з тобою на руках легкою риссю (ти мабуть таким чином хотів скоріше змусити мене прийти в колишню форму), тому що тільки так ти засинав і переставав кричати, доводячи мене до стану легкої істерії. Лікарі переконували мене, що виною всьому шлункові коліки. Потім, ми думали що це зуби. Але після 10 років я твердо знаю, милий мій, що це твій характер. З яким тобі ще доведеться навчитися справлятися і вміти приборкувати його. Я знаю, що все твоє життя буде наповнене контрастами тому, що ти – найяскравіше світло і найгостріший біль. І ми всі дуже тебе любимо. Ти – чоловік-свято! Вдихай життя повними легенями і завжди дивись йому в обличчя! Лети по життю легко. Будь моїми крилами",

  19 липня – День Сисоя: історія, традиції та прикмети свята

– написала Катерина Кухар.

Залишити відповідь