Актуальні новини

В Амстердамі знайшли викрадену 20 років тому картину Пікассо

В Амстердамі знайшли викрадену 20 років тому картину Пабло Пікассо “Buste de Femme”.

Про це повідомляє NOS.
“Buste de Femme, картина Пабло Пікассо, що була викрадена в 1999 році, була знайдена в Амстердамі”, – йдеться у повідомленні.
Робота коштувала 4 мільйони євро, коли її викрали 20 років тому, з яхти саудівського бізнесмена у Франції. Тоді за неї також було обіцяно винагороду у розмірі близько 400 000 євро. Та попри це, твір тоді так і не повернули.
Знайшов картину, вартість якої нині оцінюють у 25 млн євро, нідерландський арт-детектив на прізвисько “Індіана Джонс”, справжнє ім’я – Артур Бренд. Пошуки картини він розпочав у 2015 році.
Згідно з повідомленням, виявилося, що картина потрапила в кримінальний світ і передавалася з рук у руки як застава. Згодом вона дісталася нідерландському бізнесмену. Справу про викрадення розслідували нідерландська та французька поліція. Правоохоронці повідомили, що не будуть притягувати до відповідальності бізнесмена, бо той не знав про викрадення і був певен, що отримав твір у законний спосіб.
“Buste de Femme” була написана 1938 року. Вона була однією з найулюбленіших картин Пікассо і залишалася в будинку художника аж до самої його смерті.

  Лілія Подкопаєва опублікувала фото зі старшою донькою Кароліною

Залишити відповідь