Актуальні новини

Марина Боржемська і В’ячеслав Узєлков вперше прокоментували розлучення

Дві версії одного розлучення.

Марина Боржемська і В'ячеслав Узєлков вперше прокоментували розлучення. Дві версії одного розлучення.

Після 22 років, здавалося б, ідеального шлюбу розпалася одна з найкрасивіших і гармонійних пар українського телебачення. Розлучення відбулося ще півроку тому, але тільки зараз Марина і В'ячеслав готові говорити про цей болісний момент, а також розповісти про справжні причини, що призвели до краху сімейного життя, інформує .

Марина Боржемська:

"Всі знають, що Слава дуже привабливий хлопець, який користується популярністю у дівчат. І було дуже багато жінок, які хотіли б з ним завести роман. Тому багато хто хоче почути, що саме жінка стала причиною нашого розриву. Але, скажу чесно, з цим я могла б впоратися! Будь-якій іншій жінці я могла б протистояти, що я і робила. Кажу про це не в теорії: були жінки, які до Слави виявляли особливу увагу. І не можу сказати, що йому це не подобалося. Але я завжди вміла зробити так, щоб у житті чоловіка головною жінкою залишалася саме я. Адже я вважаю, що виховала свого чоловіка. І ось це ключове слово «виховала» зіграло злий жарт. На певному етапі я стала для нього мамою, яка няньчить, радить, оточує турботою, створює комфорт і домашній затишок".

В'ячеслав Узєлков:

"Все відбулося дуже швидко: миттєво і несподівано. Зараз я говорю від свого імені. Для мене наше розставання було повною несподіванкою. Я до останнього моменту був упевнений, що це якесь непорозуміння. Двадцять два роки ми прожили в любові, гармонії. У нас були радощі і труднощі, злети і падіння, і все це ми ділили навпіл. Тому для мене відхід Марини, її бажання жити самостійно стало повною несподіванкою!"

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Алла Пугачова показала яскравий образ і люди вважають що Примадонна виглядає дуже яскраво та притягує увагу

Залишити відповідь