Актуальні новини

В Харкові після жорстокого побиття помер український режисер

На українського режисера Леоніда Садовського, 71-річного завідувача кафедри одного з вищих навчальних закладів, напали у Харкові. Через два дні від отриманих побоїв він помер у лікарні.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1510657 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1510657{
margin: 0!important;
}
}

За інформацією поліції, о другій половині дня в суботу, 14 листопада чоловік отримав декілька ударів по голові, коли повертався додому через пустир. Зловмисник напав на нього ззаду і побив, від чого той втратив свідомість.

Отямившись, постраждалий прийшов додому і розповів про подію дружині, яка викликала бригаду медичної допомоги. Його шпиталізували до Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги, де 16 листопада він помер.

Поліція не назвала імені померлого, однак «Укрінформ» з посиланням на Харківський Будинок актора імені Леся Сердюка уточнює, що напали на режисера Леоніда Садовського.

Що відомо про Леоніда Садовського

Леонід Садовський – заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри театральної майстерності Харківського національного університету мистецтв ім. Котляревського. Народився в Єнакієвому Донецької області, здобув освіту в Донецькому інституті мистецтв, потім 30 років працював в університеті ім. Котляревського, створив понад 40 вистав у театрах України. В основному його вистави проходили в Харкові, Запоріжжі, Одесі, Луганську, Полтаві, Кропивницькому.

  Оголошено номінантів на кінопремію «Золотий глобус-2021»

Залишити відповідь