Звіт про концерт вже в нашому матеріалі.

Вчора, 8 липня, у Києві відбувся довгоочікуваний концерт латиноамериканського виконавця Maluma, чия музика підкорила світ. Відомий виконавець подарував глядачам неймовірне шоу з гарячими танцями, жаркими піснями і яскравим лазерним шоу, яке вразило своєю красою. Артист підкорив своєю харизмою, потужною енергетикою і заводним латиноамериканським темпераментом. Блиск софітів, нереальні лазерні голограми, полум'я вогню і сам виступ Maluma зробили цей вечір справді видовищним, інформує .

Концертна програма розпочалася грандіозним виступом неперевершеної NK|Насті Каменських. Неймовірно яскраве танцювальне шоу, красиві костюми, запальні пісні та нереальна енергетика, яка в той вечір виходила від виконавиці, привела в повний захват всіх. Вона запалила зал і змусила всіх рухатися в такт улюбленим пісням.

Також NK і Maluma встигли поспілкуватися та поділитися враженнями про концерт. Артист захопився своїми українськими шанувальниками:

"Зал буквально знав напам'ять кожну букву з моїх пісень. Це просто неймовірно!"

Під час вчорашнього виступу NK виконала пісні, які вже стали безперечними хітами: #етомояночь, "Ламала", "Попа як у Кім", "Тримай" і Peligroso. Кожна супроводжувалася гарячим танцювальним номером і яскравим світловим шоу. Окрему увагу варто звернути на ефектні вбрання балету і самої красуні NK. Образи складалися з блискучих у світлі софітів топів, напівпрозорих велосипедок з цікавими деталями і поясних сумок з монограмою NK, прикрашені бахромою з кристалів. Зал дуже тепло зустрів Настю і підспівував під кожну її пісню.

"Це було грандіозно! Дуже рада стати частиною цього яскравого концерту і відкрити виступ такого крутого артиста, як Maluma. Він просто неймовірний! Це було фантастичне шоу, наповнене його потужною енергетикою, гарячими танцями та феєричним лазерним шоу. Він запалив вчорашній вечір!"

  Оксана Линів відмовилась від Чайковського у Болоньї через біль у спині

А ось що говорить Maluma про красу NK:

"NK — справжня красуня. Вона дуже щира і енергійна. Її виступ просто підірвав зал. У ній є справжній вогонь! Далеко не в кожній країні ми запрошуємо когось, крім мого DJ відкривати шоу. Дуже круто, що в Україні є така артистка світового рівня, як NK, і ми були раді запросити її стати частиною концерту."

У Maluma і NK|Настя Каменських є багато спільного. На рахунку латиноамериканського виконавця престижна премія Latin Grammy, підкорення авторитетного чарту Billboard, спільні треки з Madonna, Shakira, Ricky Martin і іншими музичними іконами. Музика NK так само не знає кордонів і її люблять далеко за межами рідної країни. Настя Каменських представляє Україну на міжнародному рівні, виступаючи з концертами по всьому світу і, навіть, стала запрошеною зіркою на церемонії Latin Grammy, а її іспаномовний трек Peligroso не раз займав лідируючі позиції у міжнародному рейтингу Billboard.

Чи це не привід для гордості для всіх шанувальників артистки!