Актуальні новини

Рівненський художник відкрив у хліві мистецьку галерею

Рівненський художник Олександр Гурістюк 17 вересня відкрив художню галерею «Хлів» у власному хліві у селі Глинськ колишнього Здолбунівського району. Вона розташована за 20 км від Рівного у мальовничі горбистій місцевості. Раніше тримав тут домашню птицю, а потім з’явилася ідея відкрити художню галерею у такому несподіваному місці.

Будинку з хлівом, у якому мешкає художник з дружиною, близько 100 років. Це довга споруда з кількома входами по одній стіні. У хліві раніше тримав курей, потім задумав зробити такий собі творчий осередок — майстерню з галереєю, куди запрошуватиме колег, друзів та гостей і проводитиме виставки.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1526419 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1526419{ margin: 0!important; } }

«Стіни з ракушняка – автентичні, на даху замінив лише шифер. Підлоги у хліві не було зовсім, я поклав плитку. Перекриття поміняв і зробив нарешті хороше освітлення, бо я тут працюю», — розповів Гурістюк на відкритті галереї.

У «Хліві», де органічно поєднані модерн і недоторкана автентика, автор представив близько 20 своїх робіт різних часів, здебільшого жіночих та дитячих портретів.

«Це була моя давня мрія, але вагався, чи потрібно це у селі. Друзям ідея дуже сподобалася, і тепер я радітиму кожному гостю й особисто розповідатиму про галерею усе, що зацікавить», — сказав також художник.

62-річний Олександр Гурістюк, не маючи професійної художньої освіти, створив близько 500 різножанрових та різностилістичних картин. Автор близько 20 виставок в Україні та за кордоном. Його твори зберігаються в приватних колекціях України, Польщі, Франції, Німеччини, Португалії, Ізраїлю, Австралії, США.

  Тіна Кароль опублікувала фотографію дорослого сина

Залишити відповідь