Актуальні новини

В онлайн-прокат вийшла підбірка зроблених у Львові короткометражок

Кураторське об’єднання Wiz-Art випустило у прокат підбірку короткометражок, зроблених у Львові «Made in Lviv! Яскраві фільми консервативного міста». Прокат триватиме до 1 березня в онлайн-кінотеатрі Big Short. Подивитися фільми можливо з будь-якої країни світу. Усі вони транслюються мовою оригіналу з англійськими субтитрами.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1514015 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1514015{ margin: 0!important; } }

До програми показу увійшли фільми різниї років та жанрів. Їх об’єднало саме львівське виробництво, а у більшості випадків – і місце подій.

Програма «Made in Lviv! Яскраві фільми консервативного міста»

«Я тебе знаю» Марії Пономарьової, 2014 р.

//

Дні 45-річної філологині минають за доглядом за вазонками та бажанням вибудувати майбутнє сина, самостійно обравши йому квартиру. Тож коли подруга-ріелторка натякає на можливість хоч одного разу розслабитися, жінці це рішення дається непросто. Проте, саме цей вечір стає для неї чимось більшим, ніж розвагою.

«Щасливі роки» Світлани Шимко та Галини Ярманової, 2018 р.

Фільм-дослідження про негетеросексуальних жінок в СРСР з використанням архівних відеоматеріалів та метанарації.

«Чорногора» Тараса Дроня, 2016 р.

Дванадцятирічний Юрко живе у далекому гірському селі удвох із мамою. Тато Юрка поїхав на заробітки у Польщу. Боротьба за батькову вантажівку перетворюється на історію дорослішання.

«Нормальна» Діани Горбань та Ірини Громоцької, 2018 р. (на головному фото)

Після невдалої вечірки дівчина вирішує розповісти про все наболіле незнайомці в парку. У розмові дівчат відкривається їхнє бачення світу.

«Дорослий» Жанни Озірної, 2019 р.

Богдану сьогодні вісімнадцять, і батько подарував йому свою стару «Копєйку». Однокурсники з училища приходять до нього на гаражі подивитись на машину. Але звичайний день народження обернеться справжньою боротьбою за своє.

«Різдвяні історії» Валерії Сочивець та Філіпа Сотниченка, 2018 р.

Мати з дочкою живуть разом у центрі Львова. Щоб вижити в умовах жорсткої економічної кризи в країні, вони викрадають різні речі і продають їх через соціальні мережі.

Для перегляду потрібно зареєструватися та авторизуватися на сайті bigshort.com.ua. Ціна квитка: 100 гривень. Після купівлі підбірка доступна до перегляду протягом 3 діб.

Проект Big Short підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe.

  Український аніматор Микита Лиськов збирає мультфільми про смерть Путіна

Залишити відповідь