Знаменита пара Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц прийняли рішення перенести дату свого весілля.

21-річний син відомого футболіста Бруклін Бекхем і 25-річна Нікола Пельтц вирішили перенести весілля через пандемію коронавірусу, інформує Ukr.Media.

Старший син Девіда і Вікторії Бекхем і донька американського мільйонера планували зіграти пишне весілля і влаштувати розкішне свято у 2021 році.

Закохані планували організувати два свята по обидва боки Атлантики, щоб на весіллі були присутні близькі і з боку нареченого, і з боку нареченої.

Бруклін і Нікола хотіли обмінятися обітницями в маєтку Котсуолдс у Великобританії, а потім провести ще одну церемонію в рідному штаті ніколи, Флориді (США).

Знаменитості перенесли весілля на 2022 рік через занадто високі ризики, пов’язані з пандемією коронавірусу.

Постійний ріст хворих на коронавірус похитнула впевненість пари в тому, що все заспокоїться до обраної ними дати і на церемонії зможуть бути присутніми всі, кого вони хотіли б бачити.

  • “Цього тижня Бруклін сказав своїм товаришам, що вони вирішили відкласти одруження, оскільки це занадто ризиковано”.

Також відомо, що шоферами Брукліна будуть його 2 брати — 17-річний Ромео і 15-річний Круз Бекхеми, а 9-річна сестра Харпер стане подружкою нареченої. Також не залишаться осторонь і батьки нареченого — Вікторія допоможе у створенні весільної сукні, а Девід стане ведучим.

Але поки всі плани переносяться на наступний рік.