Зірка має свої правила.

Популярна артистка Оля Полякова посеред дня виконала свій хіт “Нічна жриця” на Житньому ринку в Києві. Все заради зйомок святкового шоу “З Днем народження, Україно!”, інформує Ukr.Media.

Під час виступу зірки робота на торговому майданчику не зупинилася — продавці пропонували гостям свої товари і навіть намагалися пригостити зірку чимось смачненьким.

Однак, як виявилося, в Олі Полякової жодного разу не виникло бажання щось спробувати, адже вона має свої правила.

“Мені зовсім не хочеться їсти, коли працюю. Тому я багато працюю і мало їм”, — сміючись, зазначила артистка.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

І навіть дещо образилася, коли її стали засипати питаннями про те, як вона схудла під час карантину.

“Нічого я не схудла! У цій формі я вже тридцять з хвостиком років, запросто влізаю в свої джинси, які носила в 16-ть, я беру їх у своєї старшої дочки і чоловіка. Ми, до речі, всі носимо один і той же розмір. Тому я завжди маю одну й ту саму вагу, можливо, 1-2 кілограми туди-сюди. Але коли я щось знімаю, всі відразу пишуть: “Боже, як вона схудла!» — таке враження, ніби я була така товста і раптом схудла. Я завжи так важила, давно і дуже багато років”, — розповідає Оля Полякова.

Однак, артистка все ж розповіла, від чого їй довелося відмовитися для того, щоб завжди виглядати чудово. Виявилося, секрет зірки простий, а серед усіх продуктів є тільки одне табу.

“Так, у мої 74 роки я добре виглядаю, це точно! Які продукти? Я не їм молочного. Це все!” — жартівливо відповіла співачка.

  Регіна Тодоренко показала, як її синочок Михайло намагається робити вправи з йоги