Дружина шоумена Андрія Джеджули Юлія розповіла, що не бачить з ним спільного майбутнього, інформує Ukr.Media.

В кінці 2020-го в родині Андрія Джеджули стався гучний скандал, після якого, за словами його дружини Юлії, вона потрапила в лікарню із загрозою викидня.

І Юлія, яка вже на 9 місяці вагітності, зараз категорично відмовляється розповідати подробиці цієї події.

“Зараз набагато краще. Ось останні 2-3 тижні я нарешті почала відчувати, що таке вагітність, ось це щастя вагітності чи що. Тому що я до цього кожен день плакала. Кожен день мені погано від того, що мене нудить, і засинала так. І взагалі бувало, що я тижнями не виходила з дому через цей токсикоз. Просто в стелю кричала, не розуміла, що робити, що пити. Так погано було. Важко ходити мені було. Я просто різко якось поправилася, 20 кг відразу. За останні 2 місяці я поправилася можна сказати на 4 кг. Тобто у мене різко пішов набряк, я вночі спати не могла. Я не могла рухати руками до обіду, коли прокидалася, не могла телефон навіть взяти. Я не могла нічого робити. І якщо ще немає підтримки, це дуже важко”, — поділилася жінка.

Зараз найбільше підтримують Юлю її мама і старша дочка Ангеліна. До речі, журналісти розпитали, чи спілкується тепер Ангеліна з Андрієм Джеджулою, адже раніше, за словами подружжя, саме сварки з дочкою Юлії стали причиною їх з Андрієм першого розлучення.

“Взагалі не спілкуються. Вона намагається не приходити, коли він є. Щоб не перетинатися. Хоча вона йому нічого поганого не зробила, я взагалі не розумію”, — каже Юлія.

Після недавнього конфлікту Юлія продовжує жити з Андрієм в одному будинку, адже власне житло, в яке жінка кілька років тому інвестувала гроші, досі не добудували. Тому жінка розповіла, як зараз живе під одним дахом з чоловіком, і чи спілкуються вони між собою.

  63-річна Шерон Стоун показала себе в бікіні і здивувався навіть пес

“Я хочу розлучатися. Він поки не хоче. Сказав — після пологів поговоримо. Ну почекаємо. У мене поки фізично на це немає ні часу, ні сил. Тому що мені тільки лежати потрібно. А займатися чимось ще зараз, знову нервувати, переживати, бігати…Я зараз поставила на перше місце малюка. Я народжу, трохи зміцніє і розберуся з усім. Він сказав, що я тебе люблю”, — каже Юлія.

Але жінка, яка вже давала другий шанс їх відносинам, в такі слова більше не вірить. Нагадаємо, пара вже офіційно розлучалася, і у 2019 році вони знову зійшлися. Зараз жінка після загрози викидня всіма силами прагне зберегти дитину, адже лікарі дали суворі вказівки.

“Не можна нервувати навіть на секунду, сказали. Тому що все погано буде дуже. Жалюгідно. А мені потрібно тільки ось лежати, мені навіть сидіти вже боляче і важко. Я починаю ходити, у мене вся спина болить і низ живота, він вже у мене вниз пішов. Потрібно берегти себе, щоб не поклали. Тому що покладуть на місяць — я не знаю, що буду робити. Але я їм пообіцяла, що буду вдома дотримуватися всього. Щоб у мене народилася здорова, щаслива дочка, все, це найголовніше. А потім вже про своє щастя, напевно, подбаю. Зараз в пріоритеті дитина. Щоб на неї це все не вплинуло ніяк. Дуже переживаю за це. Я зараз взагалі все відпустила”, — сказала Юлія.

До речі, подружжя планувало партнерські пологи, але Юлія змінила свою думку про це.

“Спочатку були заплановані партнерські пологи. Вони вже навіть проплачені, вже все продумано було. Але ось недавно просто я передумала. Не хочу партнерські. Він сказав, що хоче. А я кажу, що я не хочу. Він сказав — прийде туди. А я кажу — “Я тебе не пущу”. Подивимося, як воно буде”, — сказала жінка.

  Крістіна Гірник вперше заговорила про причину розлучення з Володимиром Остапчуком

Дружина Андрія Джеджули вибирає ім’я дитині. Більше Юлії подобається ім’я Аделіна і Адель, а ще Аріелла і Орнелла. Поки жінка визначитися точно не може, але сподівається, що, коли побачить дитину, зрозуміє.