Дантес та Дорофєєва у шлюбі вже 5 років.

Пара артистів Володимира Дантеса і Наді Дорофєєвої є однією з найкрасивіших в українському шоу-бізнесі. В офіційному шлюбі Вова і Надя вже п’ять років, але досі вони не планують дітей. Співак відверто розповів, чому поки що він і його зіркова дружина не готові стати батьками. Дантес взяв участь в одному ютуб-шоу, де дав інтерв’ю, в якому торкнувся теми дітей, інформує Ukr.Media.

Ні Володимир, ні його кохана не збираються нікого слухати, особливо тих, хто вважає, що в їхньому віці вже пора мати дітей:

“І я, і вона — ми артисти. Зараз ми займаємося виключно собою. Я вважаю нас самих ще дітьми, по суті. Можна говорити, хоча про тридцять два, хоч сорок чотири роки… по відчуттях ми ще діти. І самі не впевнені в тому, чого хочемо. Весь час думаємо про себе. Ми на цей момент, в хорошому сенсі, егоїсти”, — поділився Володимир.

Артист зазначив, що хоче, аби їхня дитина була повністю щасливою, тому готовність стати батьками для пари дуже багато значить. Він також зауважив, що не виключає появи малюка через деякий час, тому що розмови про це вже є. До слова, Наді Дорофєєвій вже неодноразово шанувальники і ЗМІ приписували вагітність. Але поки що дівчина до цього не готова.