Обидві дівчини вибрали образи “total black”.

Популярна українська телеведуча Ольга Фреймут поділилася зі своїми численними підписниками Instagram фотографією зі своєю дочкою Златою Мітчелл, інформує Ukr.Media.

Дівчинці тринадцять років, і вона вже є засновником бренду власного одягу. Злату Ольга народила від британця Ніла Мітчелла, з ним вона познайомилася, коли жила і працювала в Лондоні. Але у пари не склалося, і бувши ще вагітною, вона поїхала з Великобританії до України.

Нещодавно Фреймут опублікувала знімок, на якому позує разом зі своєю старшою донькою на вулицях Лондона. Обидві вибрали образи “total black”: на телеведучій чорне довге пальто, кюлоти та черевики на підборах. А Злата вибрала для прогулянки столицею Великобританії дуту укорочену куртку, широкі штани та сумку з довгим ременем.

Позаду Ольги та Злати затишні вулички Лондона прикрашені до новорічних свят. До речі, Фреймут залишила публікацію без підпису і закрила її від коментарів. Можливо, телеведуча не хоче, щоб знову почалося обговорювання її дочки. Адже останнім часом шанувальники стали звертати увагу на те, що дівчинка виглядає значно старшою свого віку.