Зірка зізналася, що до появи п’ятого малюка ще не готова.

Instagram 40-річної Кім Кардаш’ян — це і її робочий інструмент, і особистий блог, тому в ньому вона поєднує рекламні пости з сімейними публікаціями. Вчора телезірка поділилася новими знімками їх з 43-річним Каньє Вестом дітей: семирічної Норт, п’ятирічного Сейнта, дворічної Чикаго і однорічного Псалма

Позували спокійно діти Кім і Каньє недовго — після пари знімків вони втомилися стояти на місці і почали грати один з одним, інформує Ukr.Media.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Під час карантину телезірка чи не вперше в житті усвідомила всі труднощі, з якими стикаються багатодітні сім’ї. Вона зізнавалася, що, поживши з чотирма дітьми на самоізоляції, зрозуміла, що п’яту дитину заводити не хоче.

“Бути вчителем для чотирьох маленьких дітей — це божевілля. Я ніби ховаюся від них. А потім вони закінчують вчитися, починають бігати по задньому двору і грати в ігри. Складно всім цим управляти. Вам потрібно забути про себе і просто зосередитися на дітях. Якщо я колись і замислювалася хоча б на хвилину, що хочу п’яту дитину, то, перебуваючи в самоізоляції з чотирма дітьми, зрозуміла, що насправді четверо — більш ніж достатньо”, — говорила вона.

Діти так вимотали зірку за час пандемії коронавірусу, що вона навіть попросила свого чоловіка дати їй відпочити і побути одній. В результаті репер разом з дочками і синами відправився на кілька днів на їх сімейне ранчо в Вайомінг.

Цей рік для Кім взагалі видався непростим в особистому плані. До втоми від домашніх турбот і виховання дітей додалися проблеми з чоловіком, у якого загострився біполярний розлад. Шлюб пари опинився під загрозою, але зірка доклала максимум зусиль, щоб допомогти чоловікові.

  Марина Боржемська відсвяткувала ювілей і похвалилася подарованими букетами

Зараз у родині Кардаш’ян і Уеста, схоже, все налагодилося. Очевидно, що старання Кім були не даремні.