Колекція вже доступна у продажі.

Тіна Кароль випустила свою першу колекцію взуття спільно з українським брендом Kachorovska. Робота над колекцією з трьох моделей (босоніжки, сабо і мікросумка) тривала рік. Т

Тіна Кароль брала активну участь у створенні та процесі. Так в босоніжках втілилися відразу дві ідеї співачки: зробити п’яту нестандартно низькою і підвісити на підошву прикрасу, інформує Ukr.Media.

“Я вникала в усі технологічні нюанси. З особистого досвіду знаю, що таке, коли ноги ниють від незручних каблуків, навіть якщо вони красиві. Ніяка краса не гідна ваших страждань. Тому наша колекція розроблена з дуже зручною колодкою, а пальчики лежать на підошві ідеально рівно”, — ділиться Тіна Кароль.

У зручної колодки є своя історія. У колекції продумана кожна деталь. Взуття та сумочка зроблені зі спеціального зносостійкого сатину (босоніжки — з плісированого сатину), легкого в догляді — його можна очищати звичайним мильним розчином. Гумка на ремінці сабо Tina робить його зручним для будь-якого підйому стопи, а сам ремінець вручну викладений камінням.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Мікросумка в колекції — це 100% ручна робота, що вимагає багато часу і майстерності. Велику увагу приділено фурнітурі та ідеальному поєднанню всіх її елементів між собою. Кріплення і кільця для сумки і прикраси на босоніжках розробляв ювелір. В якості прикраси використовували кристал Swarovski особливої прозорості і мерехтіння.

“На цю колекцію мене надихнули українки. Нас навчили бути скромнішими, ніж потрібно. Наші жінки — фантастичні, пора додати їм любові до себе. Головний наш меседж — всередині вас є любов до себе, всередині вас є щастя. Не чекайте ідеального моменту, створіть собі свято”, — говорить Тіна Кароль про ідею.

  Лауреатом премії імені Георгія Гонгадзе став Павло Казарін. В чому специфіка…

“Колекція виходить напередодні Нового року, який більшість з нас зустрічатимуть вдома. Що це означає? Ми побачили як через карантин і домашню ізоляцію зросло навантаження на жінок. Нам доводиться поєднувати в одному просторі (часто невеликому) роботу, домашні справи, догляд за дітьми і — це не рідкість — за іншими членами родини. Додамо сюди свято, Підготовка до якого на 99% лягає на плечі жінки: пошук подарунків для всіх, прибирання, планування, закупівлі, новорічний стіл… Не секрет, що в нашій традиції це не пара бутербродів, а повний набір страв.

Навряд чи можливо за кілька секунд умовити мільйони жінок подумати про свій стан і настрій в свята, припинити обслуговувати всіх навколо і подбати нарешті про себе. Але ми разом з Тіною дуже хотіли б звернути на це увагу. Давайте побачимо свято в собі і в близьких людях поруч, а не в мільйоні справ, які БУДЬ-ЩО-БУДЬ потрібно закінчити до 12 годин. Ви — сама собі свято. Не каструля олів’є, а те, якою ви себе бачите і відчуваєте. Саме про це наша серія історій з Тіною”, — запевняє Аліна Качоровська, співвласниця Kachorovska.