У пресу просочилася інформація про швидке весілля Ксенії Собчак і Костянтина Богомолова.

Ксенія Собчак виходить заміж за Костянтина Богомолова. Така новина з'явилася в Мережі. Більш того, знавці навіть назвали дату майбутнього торжества.

П'ятничні новини все такі ж гарячі, як серпневе повітря. Не встиг Костянтин Богомолов зізнатися в любові Ксенії Собчак, як ЗМІ вже назвали дату швидкого весілля, інформує .

37-річна Ксенія Собчак зовсім недавно розлучилася з 47-річним Максимом Віторганом. Разом екс-подружжя виховує сина Платона. Не так давно стало відомо, що скандальна телеведуча і журналістка знаходиться у відносинах з 44-річним Костянтином Богомоловим, з-за якого, можливо, і розпався її шлюб з батьком сина. А сьогодні телеграм-канал Dark Cosmo повідомив про швидке весілля закоханих.

"У нас дуже жирнючий ексклюзив. Костянтин Богомолов і Ксюша Собчак одружуються! Урочистості заплановано на вересень. Нам цікаво, чи буде цього разу сукня від Уляни Сергієнко і чи не перетвориться весілля на імерсійне шоу, наприклад?"

Варто зазначити, що перше весілля Ксенії Собчак було таємницею, а запрошені на торжество рідні та друзі думали, що йдуть на прем'єру нового фільму Максима Віторгана, як це не дивно. Цілком ймовірно, що в цей раз знаменитість теж здивує публіку.

До речі, у письменника Костянтина Богомолова за плечима невдалий шлюб. У 2018 році він розлучився з актрисою Дарьєю Мороз, з якою вони виховують дочку Анну.

Подейкують, що і сам Максим Віторган після розлучення недовго був на самоті, і зараз, нібито, зустрічається з 28-річною актрисою Ніно Нінідзе.