Телеведуча практично одночасно стала мамою та бабусею.

Ще зовсім недавно в Мережі з особливим завзяттям обговорювали новину про те, що популярна російська телеведуча Лєра Кудрявцева практично одночасно стала мамою вдруге і бабусею. Чутки підтвердилися, і тепер в Мережу потрапили перші фото внука зірки ТБ, інформує .

Тоді ще 47-річна Лера Кудрявцева стала мамою вдруге у 2018 році. Донечку Машу вона якийсь час ховала від настирливих очей публіки, але нещодавно вперше показала її личко. Маля від Ігоря Макарова — просто маленька копія своїх батьків.

Молода мама Лєра Кудрявцева, довго мріяла про дитину від молодого чоловіка, тепер не може нарадуватися своєму щастю. Але до цього статусу ще можна додати звання молодої бабусі.

У травні 2018 року Лєра Кудрявцева стала і молодою бабусею. У її сина Жана Ленюка, якого вона народила від барабанщика групи "Ласкавий май" Сергія Ленюка, народився хлопчик.

Малюка назвали Левом, на честь батька Лєри. Про це розповідав Сергій Ленюк. І ось днями в Instagram невістки Кудрявцевої, Анастасії, з'явилося фото з підрослим хлопчиком. Ось як виглядає онук Лєри Кудрявцевої:

У Мережі кажуть, що онук схожий на бабусю.