Зірка виклала знімок в честь її Дня народження.

Сьогодні, особливо цінними виявляються моменти радості. Хвилинку позитиву у соцмережі вирішила внести і 38-річна Наталія Водянова. У інстаграмі модель привітала з днем народження свою дочку Неву (вона народилася у шлюбі з Джастіном Портманом), інформує Ukr.Media.

“В цей день 14 років тому моє життя осяялося яскравим сонячним світлом. Весь цей час ти була джерелом радості, і я так пишаюся тобою, бачачи, якою людиною ти стаєш. Серед нас усіх ти найсвідоміша, більше за всіх піклується про природу і тварин, надихаючи всіх нас.

Нехай твоя віра у твоє призначення і твій шлях росте разом з тобою. Бажаю тобі істинне щастя і навчитися любити виклики і випробування, так само як і хороші часи. Люблю тебе безмежно і сподіваюся, що цей шоколадний кекс, який я печу для тебе, на смак так само гарний, як і на запах”, — написала Водянова.

Модель поділилася і декількома знімками з сімейного архіву, на яких Нева відображена зі старшим братом Лукасом, який наприкінці минулого року відсвяткував своє 18-річчя. Молодий чоловік вже пішов по стопах своєї знаменитої матері і теж пробує себе в модельному бізнесі: Лукас бере участь у показах і знімається для журналів.

А ось Нева поки не прагне до публічності і, судячи по знімках, дійсно любить проводити час на природі. Хоча дівчинка підтримує починання своєї мами: так, минулого року разом з нею вона здійснила подорож для зйомок нового фільму.