Зірка виклала смішний ролик в Інстаграм.

Українська телеведуча Марія Єфросиніна у своєму профілі Інстаграм опублікувала відео, яке присвятила своєму чоловікові, Тимуру Хромаєву. Телеведуча записала спільний ролик, який присвятила 45-річчю чоловіка, на честь свята подружня пара вирішила зіграти в гру “Хто з вас”, відповівши на одні й ті ж питання. Відео вийшло дуже цікавим і веселим, і довелося по душі підписникам Маші, інформує Ukr.Media.

Марія зняла відео, в якому разом зі своїм чоловіком постала перед шанувальниками, сидячи вдома на дивані в затишних піжамах. Схоже, знімати Єфросиніній допомагала її старша дочка Нана. Також Марія зізналася, що вони з чоловіком мріяли на його день народження полетіти кудись, перший раз взявши з собою своїх дітей. Але світовий карантин втрутився в плани зоряного сімейства, і їм довелося залишитися вдома.

“Так, цього року хотіли вперше це зробити з нашими дітьми! І ось все накрилося мідним тазом… Але!!! Ось вже майже 18 років я не перестаю захоплюватися і вчитися у тебе однієї видатної здібності — спокійно і розважливо “дивитися в очі” різкій зміні обставин, проблем і труднощів! Ти якось блискуче вмієш адаптувати себе і нас до нових реалій, і не допускати паніки!”, — написала телеведуча про свого чоловіка.