Відома українська співачка Джамала розповіла, що знаходиться під пильним наглядом свого сина

Джамала розповіла, як важливо бути прикладом для сина.

Популярна співачка, володарка неповторного тембру голосу Джамала, поділилася зі своїми численними шанувальниками, наскільки важлива роль матері в житті дитини. Потрібно відзначити, що Джамалі чудово вдається поєднувати ролі успішної співачки і хорошої мами. Але нещодавно вона заявила, що подумає щодо перерви в кар’єрі. Співачка хоче ненадовго взяти паузу, щоб присвятити час родині, інформує Ukr.Media.

Нещодавно зіркова матуся опублікувала пост в одній із соціальних мереж, в якому відверто розповіла, наскільки важливо бути прикладом для свого маленького сина. Не так давно вона стала мамою прекрасного Еміра-Рахмана, і тепер співачка ділиться з підписниками золотими правилами поведінки, як потрібно себе вести, щоб подавати правильний приклад своїм дітям.

У такому віці дитина стає, як губка: він вбирає все, що її оточує. Починає повторювати за батьками, тому важливо стежити за своєю поведінкою і подавати дитині хороший приклад.

«Зловила себе на думці, що 24/7 перебуваю під наглядом. Емірчик в тому віці, коли все навколо цікаво, все потрібно досліджувати і зрозуміти, як воно влаштоване, а головне — він починає копіювати поведінку, реакції»

Співачка вважає, що зараз той час, коли їй необхідно як ніколи контролювати свої жести і емоції, слова. Адже за нею весь час стежить цікавий малюк.

Джамала Відносини Син
  У Вінниці художники з різних країн світу та юні митці встановили спільний національний рекорд (фото)

Залишити відповідь