Джамала розповіла, як важливо бути прикладом для сина.

Популярна співачка, володарка неповторного тембру голосу Джамала, поділилася зі своїми численними шанувальниками, наскільки важлива роль матері в житті дитини. Потрібно відзначити, що Джамалі чудово вдається поєднувати ролі успішної співачки і хорошої мами. Але нещодавно вона заявила, що подумає щодо перерви в кар’єрі. Співачка хоче ненадовго взяти паузу, щоб присвятити час родині, інформує Ukr.Media.

Нещодавно зіркова матуся опублікувала пост в одній із соціальних мереж, в якому відверто розповіла, наскільки важливо бути прикладом для свого маленького сина. Не так давно вона стала мамою прекрасного Еміра-Рахмана, і тепер співачка ділиться з підписниками золотими правилами поведінки, як потрібно себе вести, щоб подавати правильний приклад своїм дітям.

У такому віці дитина стає, як губка: він вбирає все, що її оточує. Починає повторювати за батьками, тому важливо стежити за своєю поведінкою і подавати дитині хороший приклад.

«Зловила себе на думці, що 24/7 перебуваю під наглядом. Емірчик в тому віці, коли все навколо цікаво, все потрібно досліджувати і зрозуміти, як воно влаштоване, а головне — він починає копіювати поведінку, реакції»

Співачка вважає, що зараз той час, коли їй необхідно як ніколи контролювати свої жести і емоції, слова. Адже за нею весь час стежить цікавий малюк.