Брутальний репер став дуже зворушливим.

Мабуть, весілля Насті Каменських і Потапа стала головною світською подією України у 2019 році. До пари прикуто багато уваги, і тепер з’явилися нові цікаві подробиці про їх життя після того, як про роман дізналися всі, і вони відсвяткували шикарне весілля, інформує Ukr.Media.

Вперше за останні кілька років продюсер і репер Потап дав велике інтерв’ю на телебаченні. Цей рік для Олексія Потапенка став особливим — 20 років на сцені, шлюб і вихід сольного альбому Міѕһа. Про те, як сприймає відверті фото коханої в соцмережах і як змінилися стосунки з Настею Каменських після весілля, репер розповів “Зірковому шляху” на каналі “Україна”.

Після одруження життя репера Потапа змінилося, про що подбала його молода дружина, що мотивує його піклуватися про своє здоров’я. Ось що говорить артист у програмі “Зірковий шлях”:

“П’ю каву. Але зараз п’ю де каф, без кофеїну, з кокосовим молоком і з цукрозамінником. ЗСЖ. Повний ЗСЖ. Молода дружина. Вона відволікає мене від того життя, яке було бурхливим, і правильно робить. Почався новий період життя, новий період творчості. Такий романтичний і дуже чесний. Новий альбом буде дуже ліричним, відвертим, у цьому альбомі особисті речі. Наприклад, пісня про наше відношення з Настею до журналістів, як ми ховалися і хотілося розповісти всьому світові, що ти любиш цю жінку. В альбомі дуже багато романтичних тем.”

Весілля Олексія Потапенка і Насті Каменських стало величезним сюрпризом для шанувальників і предметом обговорень для модних блогерів. У Потапа і Насті вона стала ефектним початком нової ери.

Потап поділився, яка його молода дружина вдома.

“Настя — класна господиня. Вона дуже класно готує. Сьогодні день був у мене такий — вона мене розбудила, поцілувала, наша собака забігла до нас, ми повалялись трохи. Тому що у мене за весь тиждень перший ранок такий був. Приготувала мені сніданок, вже приготувала обід. Вона чудово готує рибу. До нас приходять гості, вона готує для всіх гостей.”

  Єва Мендес відверто розповіла про материнство: "Я захотіла дітей тільки від Райана"

Потап зізнався, що він не проти відвертих фотографій коханої у соцмережі, але іноді не в захваті від романтичних зйомок Насті з іншими чоловіками.

“Мені єдине, що не подобається — коли вона цілується з акторами дуже багато, якщо знімається в якомусь кіно, або якщо йдуть проби… Але якщо ми один одного любимо, то чого вже один до одного чіплятися, якщо вона артистка. Я чоловік впевнений. Не в собі, у своїй любові. І навіть мені подобається це, мені подобаються її відверті фотографії, фотосесії. Мені подобається, що вона подобається. І як чоловікові теж. Я знаю, що вона дуже красива жінка. Але це моя жінка, я з нею прокидаюся щоранку. Вона навіть вранці красива. Наші стосунки змінилися в кращу сторону. Від цього я став більше виступати. Від цього балансу я більше приходжу на передачі, я став більш відвертою і більш щасливою людиною. Я зараз щасливий на 100%.