Голлівудська актриса не на жарт захопилася ідеєю схуднути — і ось до чого це призвело.

Зірка відверто заявила, що колись страждала на анорексію і мучила організм виснажливими дієтами, інформує .

Софі Тернер зазначила, що в підлітковому віці виснажувала свій організм дієтами, які тільки шкодили її здоров'ю. Отримавши бажану стрункість, актриса не зупинилася, тому в 19 років лікарі виявили у неї анорексію. І навіть після оголошення такого діагнозу зірка не могла сприймати свою зовнішність і продовжувала дотримуватися дієти.

Врятуватися від смерті 23-річна Софі Тернер зуміла завдяки курсу терапії з психологом та початку романтичних відносин.

За словами актриси, саме роман зі співаком Джо Джонасом вплинув на її одужання. Артист при перших зустрічах звернув увагу на харчування красуні і навіть хотів розірвати відносини через це. Отже, Софі Тернер вирішила вибрати любов замість нав'язливої ідеї худнути.

"Він сказав, що не може бути зі мною, поки я не полюблю себе. Він не може бачити, що я люблю його більше, ніж саму себе", — розповіла Софі Тернер.

Протягом року зірка "Гри престолів" відновлювала своє фізичне та емоційне здоров'я. Софі Тернер зізналася, що дієти призвели до значних гінекологічних проблем. Тому зараз знаменита актриса лікується і відмовляється від ролей, де потрібно стежити за вагою і худнути.