Віктор Павлік розповів, чи допомагає своїй молодій дружині з дитиною. Співак вважає за краще здоровий сон, тому вночі до дитини встає тільки його мама.

Нещодавно популярний український артист Віктор Павлік став багатодітним батьком. У нього народилася четверта дитина — син Михайло. У новому інтерв’ю співак розповів, чи допомагає своїй дружині з малюком, інформує Ukr.Media.

55-річний Віктор Павлік не тільки відомий виконавець, а й багатодітний батько. У нього є діти від попередніх шлюбів, однак, як зізнавався сам артист, він майже не брав участі в їх вихованні. Тоді для нього в пріоритеті були концерти і друзі.

Своїй 27-річній дружині Павлік пообіцяв приділяти увагу і час їхній дитині. У одному із інтерв’ю артист зізнався, що стримує обіцянку — відпочиває з сім’єю в Карпатах і намагається допомагати коханій. Однак на першому місці для Віктора — здоровий сон.

За словами артиста, малюк часто плаче вночі, тому йому доводиться використовувати беруші:

“Не витримую вночі, одягаю беруші, хоча чую, як дитина плаче. Катя, як тільки відкриває очі, годує сина, вкладає спати.”

Також Віктор Павлік зізнався, що найбільше Катерині Репяховій з малюком допомагає її мама, яка напередодні пологів переїхала до Києва.

Нагадуємо, Віктор Павлік тричі одружений: першою його дружиною була дівчина на ім’я Ліда, яка народила йому сина, потім у співака були стосунки довжиною у вісім років зі Свєтою, яка народила йому дочку Христину, а після Павлік не встояв перед красою танцівниці Лариси, з якою у них народився син Павло.

У 2016 році Павлік розлучився з Ларисою і почав зустрічатися зі своїм концертним директором Катериною Репяховою. Пізніше пара зіграла таємне весілля, а в червні 2021 року у них народився син.