Актуальні новини

Руслана прокоментувала рішення про відмову України від участі в Євробаченні цього року

Що з цього приводу думає співачка Руслана, переможниця "Євробачення" у 2004 році, читайте далі.

В ці дні тільки й розмов, що про "Євробачення". Вчора стало відомо про те, що Україна відмовляється брати участь в "Євробаченні", враховуючи всю історію Нацвідбору в цьому році. Але не всі підтримують таке рішення.

Слова музичного критика Артура Гаспаряна збулися: Україна не їде на "Євробачення" в 2019 році. Незважаючи на вражаючу перемогу MARUV, ситуація склалася так, що кожна новина про конкурс в Україні ставала ще скандальнішою, ніж попередня. Днями вийшло нове інтерв'ю MARUV про Нацвідбір і в цілому її позиції, і музичні плани. Але воно не змінило хід подій. Національна громадська телекомпанія України (НОТУ) прийняла рішення у цьому році відмовитися від участі в "Євробаченні", інформує .

Своєю позицією з цього питання поділилася співачка Руслана, яка перемогла в цьому конкурсі в 2004 році. Наводимо слова артистки далі.

"Якщо розповсюджена інформація про те, що цьогоріч Україна відмовляється від участі у пісенному конкурсі Євробачення, є остаточною, то для мене це однозначно дуже болісна новина.

У рік, коли я поїхала, Україна теж була на межі відмови від участі, якби я не прийняла рішення брати участь. У 2004 році відбувався закритий національний відбір, і двоє з трьох претендентів відмовилися від пропозиції Національної Телекомпанії взяти участь у Євробаченні.

Я ж одразу без зайвих роздумів прийняла цю пропозицію.

Важко знайти пояснення відмові від участі у заході такого рівня. Для виконавця такі фактори мабуть можна відшукати. Для організатора їх просто нема, крім відвертого форс-мажору. Що ми цим хочемо сказати чи довести? Який меседж ми цим несемо світові? Що у нас немає, що винести на світовий рівень? Але це неправда!

  Шведський гурт ABBA випустив перший за 40 років альбом

У нас безліч талановитих артистів, молодих, невідкритих чи знаних лише в Україні імен, які точно гідні представляти країну на Євробаченні.

Особисто мені прийняте рішення не подобається. Я категорично проти рішення щодо відмови.

Я впевнена, що якщо Україна, а точніше відповідальні за це рішення, захочуть знайти рішення, воно буде знайдене.

Відмова – це поступ назад. А нам треба йти тільки вперед. Всі ці роки Україна на міжнародній арені заявляла, що ми молода і прогресивна країна. Ми не можемо відмовлятися від Євробачення. Треба шукати рішення і давати дорогу молодим талантам України.

Я вважаю, що варто розробити нову, нехай антикризову, процедуру ще одного відбору, дати нові, нехай повторні (але не потворні) можливості для другого шансу.

Знайти ресурси, час, інші можливості для повторного відбору, чи випрацювати альтернативну процедуру, але представити достойно Україну на конкурсі – для мене це питання навіть не конкурсу, а обличчя країни."

Залишити відповідь