За двадцять років спільного життя подружжя пережили кілька складних моментів.

Сімейство Бекхемів з боку виглядає щасливим і зразковим. Вікторія та Девід виховують чотирьох дітей: Брукліна (21), Ромео (16), Круза (14) і Харпер (7). Нещодавно дизайнер і колишня вокалістка Spice Girls зізналася, що за двадцять років шлюбу у відносинах з'явилися проблеми, інформує .

Подружжя займалися кар'єрою і дітьми більше, ніж особистим життям. Тому, коли Вікторія вирішила організувати поїздку до Європи на честь річниці весілля, вона переживала, що нічого не допоможе їх відносинам.

«Я боялася, що нам не буде чого сказати один одному. Але ми весь час говорили та сміялися, навіть не про дітей та про роботу», — зізналася Вікторія Бекхем.

Девід влаштував для подружжя сюрприз — тур у Версалі по королівському саду і палацах. Після нього пара відправилася в круїз на яхті по Середземному морю. Тоді Вікторія відчула, що у них почався новий медовий місяць.

Коли подружжя повернулося додому, проблеми знову спливли назовні. Модельєр переживала, що, коли діти виростуть, нічого не буде пов'язувати її з чоловіком. Крім того, Вікторія злиться, коли Девід Бекхем проводить час в компанії світських левиць і молоденьких фанаток.