Між MONATIK та Серьогою відбувся довгоочікуваний діалог на "Танцях з зірками".

Вчора ввечері на 1+1 пройшов четвертий випуск "Танців з зірками", інформує .

Поки в Мережі обговорювали, хто покинув "Танці з зірками" від 15.09.2019, ми хочемо поділитися з вами розбором польотів, якого чекали всі. Так, на минулий ефір підтримати Михайла Кукуюка приїхав репер Серьога, який покинув шоу в минулому ефірі. Він це успішно зробив, але все ж увійшов в хроніки випуску ще одним моментом.

Не секрет, що одним з найбільш популярних відео в Мережі в контексті творчості Сергія Пархоменка (справжнє ім'я репера) є момент з "Х-Фактора", де він "прогнозує" невдале музичне майбутнє Дімі Монатіку. Що сталося далі, ви знаєте: артист вже кілька років в ТОПі українського і російського шоу-бізнесу, а цього літа мультиартист MONATIK зібрав "Олімпійський". Тому всі з великим нетерпінням чекали, чим би закінчилася перестрілка. Ось який був конфлікт Монатіка і Серьоги 10 років тому:

І в ефірі проєкту "Танці з зірками" у глядачів така можливість з'явилася. Юрій Горбунов вирішив розставити крапки над "і" в одному питанні — відносинах між MONATIK та Серьогою.

– Я пам'ятаю, інше шоу, де все було навпаки, — сказав Серьога, звертаючись до Діми і натякаючи на проєкт "Х-фактор", де він його не підтримав. — Я тоді не сказав: "ні". Мені просто потрібен був час подумати. Я говорив, що ти не будеш блищати. Але, блищать тільки яйця фаберже, а артисти — сяють.

– Я поважаю тебе. — MONATIK вийшов на паркет і обійнявся з Серьогою. — І ніколи не тримав образи, злості.

Дивіться, як це було з 8.10 хвилини.

  Прості ідеї для бюджетних подарунків на Новорічні свята

Так що цілком можливо, що незабаром ми всі побачимо яскраву колаборацію Серьоги і Монатіка.