Шанувальники тільки радіють сімейній ідилії.

37-річна Віра Брежнєва нарешті заспокоїла своїх шанувальників. Нагадаємо, що ще недавно у фанатів співачки були вагомі причини для переживання, інформує Ukr.Media.

Ходили чутки, що чоловік Віри, 56-річний Костянтин Меладзе зраджує їй з Ерікою Герцег, яка співає в його музичній групі «ВІА Гра». Відразу після того, як громадськість почала відкрито обговорювати невірність продюсера, Брежнєва видалила всі спільні фото з чоловіком у своєму Інстаграмі.

Це тільки погіршило ситуацію. Пізніше Віра написала зворушливий пост про чоловіка, похвалила його як професіонала, чоловіка і батька. Але у багатьох шанувальників співачки ще залишалися сумніви, вони писали в коментарях їй про своє співчуття і ділилися порадами про стосунки.

Останні знімки в Мережі доводять, що в сім’ї продюсера і зірки все прекрасно і пара щаслива. Віра Брежнєва вирішила відзначити новорічні свята на гірськолижному курорті в Італії разом з чоловіком і 10-річною дочкою Сарою.

Щаслива сімейка позує на сніжному тлі в лижних костюмах. Сонячні промені та радісні посмішки роблять фотографії з відпочинку по-особливому теплими.

  • «Які ви всі красиві, Віра»,
  • «Я так рада за вас! Як добре, що це все — неправда», — віддані шанувальники пораділи за гармонію в сім’ї улюбленої артистки.

Під знімками Віра зазначила, що Італія — дивовижна країна: «Який кайф проводити час з користю і задоволенням! Скоро починається робочий сезон, і нам є чим вас порадувати!»

Вони приїхали відпочити всього на тиждень, а зірка встигла нагулятися по березі моря під сонцем, розробити на фабриках нові косметичні продукти для свого бренду і піднятися пішки з Сарою і Костянтином на снігову вершину.

Співачка вкотре довела не тільки те, що не збирається розлучатися з коханим чоловіком, а ще й те, що при великому бажанні поєднувати роботу з сім’єю та вихованням дітей — реально.

  Філарет назвав головну умову, при якій ПЦУ отримає статус патріархату

Звичайно, незадоволені коментарі теж є:

  • «Блін, що за стрьомний костюм? Вам він не йде»,
  • «Яка дочка негарна, навіщо такі фото викладати?»,
  • «Це дочка? Така страшненька».

Але Віра знайшла в собі сили спокійно відреагувати на негатив.