Віра частенько вибирає трендові наряди.

Популярна співачка Віра Брежнєва любить комфортні образи для повсякденності: під час карантину вона регулярно публікувала знімки, де відображена в Худі й спортивних штанях. Нещодавно зірка розмістила у своєму Інстаграм фотографію, на якій позує в новому образі, інформує Ukr.Media.

Новий наряд, до слова, оцінили не всі. Шанувальники вважають, що артистка вибрала вкрай невдалий комплект з брюк і піджака, який приховує фігуру і робить її неосяжною. А ось стилісти дотримуються думки, що образ вийшов не лише ефектним, але і трендовим.

Експерти відзначають, що Віра трендово стилізувала піджак, підв’язавши його поясом. Подібний прийом показували на тижнях моди, і, ймовірно, скоро так будуть ходити всі модниці. До того ж Брежнєва вибрала трендовий крій штанів, які звужуються донизу, як спортивні штани. При цьому образ виглядає цілком закінченим. Також стилісти рекомендують повторити образ, але якщо є бажання взуття можна замінити на більш комфортні кеди або черевики. Образ стане більш витонченим, якщо вибрати туфлі на підборах.

До слова, подібне поєднання речей буде дуже актуальним в цьому осінньо-зимовому сезоні.