Актуальні новини

Віра Брежнєва розповіла в подробицях, як відбувалася її операція на очах

Віра Брежнєва розповіла, як робила операцію на очах.

Віра Брежнєва розповіла, як робила операцію на очах.

Віра Брежнєва не приховує, що в юності у неї були проблеми із зором, тому вона носила окуляри. Як тільки співачка почала заробляти, вона відкладала гроші, щоб зібрати на операцію. Це було її мрією і метою, і коли можливість нарешті з'явилася, Віра анітрохи не боялася. У своєму б'юті-блозі Брежнєва поділилася подробицями лазерної корекції зору і власними переживаннями:

"Розкажу вам свій досвід, не пропагую… Мій зір почав псуватися в 3-му класі. 9 років. Міопія, спазм акомодації. Частково генетична схильність (тато і дідусь з міопією), частково швидкий ріст організму, навантаження в школі… Окуляри. Лікування. Лікарня. Операція (склеропластика). Знову лікування. Знову окуляри. І так до 18-ти років. Хоча лазер з'явився в нашому місті, коли мені було 15 – тоді не можна робити корекцію. Зростає і формується очне яблуко. Та й навіть якби дозволили операцію – у нас все одно не було на неї грошей. Куди на неї, навіть на лінзи. Тому окуляри. Я мріяла про це, тому про страх навіть мови бути не могло", – розповіла Віра про причини операції, інформує .

Віра Брежнєва розповіла в подробицях, як відбувалася її операція на очах.

Віра зазначає, що вона анітрохи не боялася, коли йшла а операцію:

"Я не пам'ятаю деталей і нюансів. Пам'ятаю, як прийшла в Києві в клініку. Пройшла всі обстеження. Здала всі аналізи. Призначили дату операції. Приїхала туди в окулярах. Найдивніше було – розпірка повіки, коли такою штуковиною тримають повіки, щоб ти не моргав. Мені тільки сказали, дихай спокійно і рівномірно. Болі сильної я не пам'ятаю (минуло 15 років), пам'ятаю, що після все було трохи мутно", – пише зірка про особистому досвіді.

  Слава Камінська розповіла про свій новий роман, який зав'язався ще з минулого року

З тих пір із зором Віри більше не було ніяких проблем. І хоча зараз одне око стало гірше бачити, співачка все одно не шкодує про своє рішення зробити операцію:

"Зараз на тлі стресів і втоми одне око стало трохи менш гостро бачити, але мені ж треба, щоб мене хтось загнав в клініку, тому поки ходжу так. Висновки: боятися нічого (народжувати точно болючіше)", – зазначила співачка.

Віра Брежнєва розповіла в подробицях, як відбувалася її операція на очах.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь