Яку суму заплатили син і онук Софії Ротару за те, щоб втекти за кордон. Стало відомо, скільки.

Син і онук легендарної співачки Софії Ротару і ще шестеро чоловіків хотіли незаконно потрапити на територію Молдови з території України. Громадянин Молдови допомагав втікачам призовного віку покинути Україну, в якій більше двох тижнів йде війна з РФ. За повідомленням обласної прокуратури у Вінниці, суд задовольнив клопотання проти двадцятип’ятирічного молдаванина, інформує Ukr.Media.

Є інформація, що Анатолій і Руслан Євдокименко та інші українці з групи втікачів заплатили жителю Молдови по дві тисячі доларів кожен для того, щоб він допоміг їм перетнути кордон.

Підозрюваний розумів, як охороняється державний кордон як України, так і Республіки Молдови. Він знав, як і де дислокуються мобільні підрозділи і розташовуються прикордонні наряди. Погодивши час і місце незаконної переправи українців, ввечері сьомого березня він на надувній лодці через річку Дністер перебрався на берег України неподалік від пункту пропуску «Могилів-Подільський — Отач», там вже його чекала група українців призовного віку. План втікачів був швидко розсекречений і всіх українців, і громадянина Молдови заарештували.