Актуальні новини

Як збільшити груди силою думки

Незвичайні секрети збільшення бюста і зменшення талії.

Незвичайні секрети збільшення бюста і зменшення талії.

28-річна Катрін Форс відома як одна з сучасних чарівниць, які вміють контролювати реальність і підлаштовувати її під себе. Тому лайф-коуч впевнена, що за допомогою сили думки можна не тільки міняти реальність, але і худнути, і навіть… збільшувати груди. Вона розкрила деякі таємниці, передає .

Як відомо, досліди по збільшенню грудей силою думки почали проводитися ще в 1974 році. Тоді американські психологи провели експеримент і веліли подумки представляти мокрий рушник на грудях і гарячу лампу навпаки, яка давала теплоту і стимулювала збільшення обсягу. Ніякої магії в цьому не було, просто, вводячи себе в гіпноз, жінки посилювали кровообіг в грудях. Після цього 28% учасниць експерименту досягли бажаного розміру, але не захотіли зупинятися на досягнутому, а 46% змінили бюстгальтери на більший розмір. Незвичайний досвід був описаний в «Американському журналі клінічного гіпнозу», де говорилося, що завдяки гіпнозу і візуальній уяві можна вплинути на будь-який орган в тілі людини. В1992 році гіпнотерапевт з Флориди Майкл Стиверс навіть розробив авторський метод для збільшення розмірів бюста силою думки. Одна з його пацієнток «виростила» груди на 10 сантиметрів!

Насправді методів самонавіювання безліч, — каже Катрін Форс. — Є дійсно перевірені методи збільшення грудей.

1. Ви можете, наприклад, представляти, як у ваші соски пульверизатором закачується енергія і розподіляється за годинниковою стрілкою. Незабаром ви помітите, що груди ніби розпирає зсередини.

2. Уявляйте собі, що ваши груди вже стали пружними і великими. Направляйте в них всю свою ніжність і любов. "Дихайте через груди — так само, як ви дихаєте через ніздрі, відчуваючи холодок під час вдиху і тепло при видиху. Цю вправу, до речі, можна виконувати протягом дня так часто, як хочете, навіть на роботі. Також добре подумки перенаправляти зайві кілограми талії в груди, цей метод теж працює.

  Львівська капела «Дударик» отримала статус національної

Якщо до збільшення грудей ви вирішили додати ще і тонку талію, для цього є декілька методів. Деякі з них, можливо, здадуться несподіваними, але, за словами фахівців, їх потрібно просто робити, а не думати, як це працює.

1. Зробіть собі жорстке навіювання: «Я БАЙДУЖА ДО ЇЖІ». Дуже часто ми передаємо лише тому, що «хочемо очима», а не тому що дійсно голодні. Дивіться на смачні страви і тренуйте себе не відчувати бажання все це поглинути.

2. Обов'язково діліться їжею зі своєї тарілки з співтрапезниками — віддаючи їжу від себе, ви позбавляєтеся від зайвих кілограмів (цей психологічний прийом називається «просад»).

3. Перед тим, як доторкнутися до їжі, покрутіть тарілку кілька разів проти годинникової стрілки, візуалізуючи, що ви відмотуєте апетит і калорії. Так ваш мозок автоматично отримає команду на зниження апетиту.

4. Припиніть брати на себе більше відповідальності, ніж потрібно. Вистачить піклуватися про інших більше, ніж про себе! Брати чужі проблеми, намагатися виглядати солідніше і авторитетніше, чим ви є, вічно все контролювати — така поведінка дає команду мозку, що ви велика, вас ніби розпирає зсередини, і ви фізично ростете. Станьте на деякий час «маленькою» жінкою в своїх думках.

5. Сідаючи за стіл, завжди говорите: «Як багато! Леді так багато не їдять!» Навіть якщо там ложка рису, ділите її навпіл і безжально викидайте половину. Або віддавайте собаці, якщо вона у вас є. Забудьте мамині слова, яка казала «Їжу на тарілці залишати не можна!» Можна і навіть потрібно! Це, до речі, ще приваблює в життя додаткові гроші. Ви показуєте Всесвіту та своєму мозку, що ви багаті і у вас так багато їжі, що ви не можете з'їсти всю.

  Юлія Саніна порадувала фанатів архівним фото з часів вагітності

7. Відчуваючи голод, не бійтеся впасти в непритомність або нашкодити здоров'ю. Радійте, що почуття голоду — це ознака того, що жир тане. Якщо у вас падає цукор, кладіть в рот невеликий шматочок їжі, але не накидайтеся на їжу як тварина.

8. Уявляйте періодично, що ваш шлунок стискається вдвічі і більше не може споживати звичний раніше обсяг їжі.

10. На ніч ставте склянку з водою біля ліжка, думаючи, що це — вода для схуднення. Вранці, прокидаючись, виллєш її, уявляючи, що інформація про зайву вагу теж йде.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь