Співак буде не лише вчитися, а й викладати.

Український виконавець Віталій Козловський здивував шанувальників несподіваною новиною. Артист став студентом одного зі столичних ВНЗ, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в Інстаграм 35-річний співак повідомив, що вступив до Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв. Віталій буде вчитися на магістратурі факультету музичного мистецтва. Крім того, Віталій також буде викладати на цьому ж факультеті.

“Я студент! Знову! Під час карантину я зрозумів, що просто не діяти — не можу. І будь-який вільний час хочу використовувати для розвитку і підвищувати свій професійний рівень. Тому події цього року значно прискорили прийняття рішення, яке назрівало вже давно. Коли, якщо не зараз? Не хочу в старості шкодувати про те, що чогось не встиг, не зробив, не спробував, відклав на потім.

Я став студентом Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв! Буду отримувати кваліфікацію магістра на факультеті музичного мистецтва. А також буду викладати на цьому факультеті. І такий процес, коли паралельно отримуєш нові знання і ділишся своїми, вже готовими напрацюваннями, вважаю подвійно ефективним і цікавим. Тому в найближчі півтора року буду поєднувати концерти з навчанням!”, — написав Козловський.