Три покоління Ям продовжили собі літо.

Український хореограф і шоумен вирішив продовжити собі літо, і відправився на автомобілі до Азовського моря. Між щільним робочим графіком і зйомками в проєкті «Танці з зірками» Влад все ж знаходить час для відпочинку. Десять годин на автомобілі, і хореограф з сім’єю опинилися на прекрасному острові Бірючий. До слова, компанію Владу і його дружині склали батьки шоумена, а також Син Леон, інформує Ukr.Media.

У своєму профілі хореограф опублікував тепле сімейне фото, на якому зображена вся сім’я Влада. На відпочинок до моря вирушили також батьки ями — Микола і Любов. У публікації суддя “Танців з зірками” повідомив, що прийняв спонтанне рішення відправитися до моря. Приємним бонусом став “виступ” дельфінів, які пустували в море на заході.

“А МИ НА МОРІ!.. 10 годин на авто — і три покоління Ям продовжили собі літо! Разом і у коханні! Скупалися, подивилися шоу дельфінів, йдемо смажити рибку…”, — написав Влад у публікації. До слова, на знімку зображений син Влада і Лілії — Леон. Правда, зіркові батьки поки не показують обличчя хлопчика, закриваючи його різними смайликами. Шанувальники засипали сімейний кадр компліментами. Ідеальне завершення літнього сезону!