Актуальні новини

Оркестр «INSO-Львів» презентує бродвейські мюзикли на новій локації

У середу, 23 вересня, вокалісти Наталія Степаняк та Петро Радейко у супроводі оркестру «INSO-Львів» виконають програму «Бродвей».

Концерт відбудеться у новій локації Ennio Event Square, яка розташована на вул. Джерельній, 22 у Львові. Це місце добре придатне для проведення безпечних концертів.

У програмі прозвучать фрагменти з найвідоміших бродвейських мюзиклів, які не втрачають своєї популярності і вже давно стали класикою. Диригуватиме оркестром Юрій Бервецький. Глядачам пропонують вдягнутись у стилі «Великого Ґетсбі».

У програмі:

 • «Привид опери»: пісня «Музика ночі», комп. Ендрю Ллойд Веббер
 • «Американець в Парижі», комп. Джордж Гершвін
 • «Кішки»: «Спогади», комп. Ендрю Ллойд Веббер
 • Сюїта з мюзиклу «Знедолені», комп. Клод-Мішель Шонберг, Ален Бубіл, Герберт Крецмер
 • Сюїта з мюзиклу «Вестсайдська історія», комп. Леонард Бернстайн
 • «Не плач за мною, Аргентина», комп. Ендрю Ллойд Веббер
 • Сюїта «Присвята Генрі Манчіні», комп. Любомир Ліщук
 • «Summer Time», комп. Джордж Гершвін
 • «Місячна ріка», комп. Генрі Манчіні
 • Арія Жана Вальжана з мюзиклу «Знедолені»
 • Дует Фантіни та Жана Вальжана з мюзиклу «Знедолені»
 • «Far and Away», комп. Джон Вільямс

Українська співачка, сопрано Наталія Степаняк є лауреаткою, а також переможницею особливої премії «Найкращий співак стилю бельканто» міжнародного конкурсу оперних співаків ім. Яна Кіпури. Наталія є фіналісткою світового конкурсу оперних співаків «Competizione dell`Opera», який відбувся у 2017 році в місті Лінц, Австрія.

Восени 2019 року Наталія стала солісткою Одеської Національної Опери, де вже дебютувала в партії Віолети у прем’єрній постановці «Травіати» Дж. Верді.

У 2019 році було багато знакових подій, разом із симфонічним оркестром «INSO-Lviv» Наталія заспівала низку концертних програм, які відбулись на сцені Львівської національної філармонії, на святковій сцені open-air до дня міста Львова, а також на сцені центру культури Zamek у Познані, в рамках фестивалю «Українська весна».

У лютому 2019 року була запрошеною оперною зіркою для відкриття «Українського Балу» у Відні.

12- 16 листопада 2018 була представницею культури на «Українському тижні» у віденській штаб- квартирі ООН, де була музичною гостею на відкритті та закритті, а також із відомим українським піаністом Яромиром Боженком виконала концерт творів українських композиторів.

Упродовж 2015-2016 рр. Наталія Степаняк була солісткою «Джунгль театру» та «Моцартгаус» у Відні.

Поруч із виступами на сценах оперних театрів Австрії, Німеччини, Італії, Болгарії, Наталія Степаняк дає багато сольних концертів, співпрацюючи із різними оркестрами на різноманітних концертних майданчиках Європи.

Петро Радейко є колодарем Гран-Прі на І міжнародному конкурсі естрадної пісні «Перевесло» 2001р., ІІ премія, та приз глядацьких симпатій на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Молода Галичина» 2002 р., ІІ премія на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Володимир» 2002 р., І премія на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Кришталевий жайвір» 2003 р., І премія на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Цвіт папороті» 2004р., І премія на І Всеукраїнському конкурсі молодих вокалістів ім. Теодора Терен-Юськіва 2006 р., а також премія за найкраще виконання українського романсу на ІІ міжнародному конкурсі вокалістів ім. Ісидора Вимера 2006 р.

У 2007 році став лауреатом на Всеукраїнському конкурсі за програмою «Нові імена України». У 2008 році удостоєний звання «Вагнерівський стипендіат» у м. Байройт (Німеччина). У 2009 році отримав І премію на ІІ міжнародному вокальному конкурсі ім. О. Петрусенко м. Нижнєкамськ (Автономна Республіка Татарстан).

З 2007 року працює на посаді соліста Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької. Концертує у Польщі, Німеччині, Франції, Чехії.

За плечима оркестру «INSO-Lviv» понад 20 років інтенсивної концертної діяльності як у Львові, так і в інших містах України, а також щорічні турне країнами Західної Європи.

Про визнання високого професійного рівня оркестру свідчать запрошення його до участі в якості базового оркестру на міжнародних фестивалях, урочистих подіях та конкурсах: Міжнародному фестивалі класичної музики LvivMozArt (Львів), Leopolis Jazz Fest (Львів), Altmark Festspiele (Німеччина), Міжнародному конкурсі ім. Йоганнеса Брамса в м. Перчах (Австрія), Фестивалі «Українська весна» (м. Познань, Польща). З 2017 року оркестр бере участь в концертних турах Нідерландами під керівництвом диригента Раймонда Янссена, засновника та директора агенції Cadenza European Art Productions. В 2019 році оркестр взяв участь в історичній постановці опери «Аїда» Дж. Верді біля підніжжя Храму цариці-фараона Хатшепсут (Луксор, Єгипет) під керівництвом Оксани Линів.

Записи виступів оркестру «INSO-Lviv» транслюють в радіо- та телеефірах, зокрема, на престижному європейському каналі Mezzo Classic – Jazz TV.

В 2017 році оркестр започаткував плідну співпрацю з британським лейблом Toccata Classics, здійснивши, зокрема, запис повного циклу «24 Каприси. Скорик – Паганіні» та світових прем’єр двох творів угорського композитора Пала Германна. Диск «Paganini by Arrangements» побачив світ в жовтні 2018, а вже в листопаді диск було представлено на престижному британському радіо BBC Radio 3 в програмі «Record Review».

Оркестр «INSO-Lviv» шукає інноваційні рішення у відтворенні класичної музики, об’єднуючи в своїх програмах різні форми мистецтва.

«INSO-Львів» є носієм ідей та емоцій, в своїх проектах оркестр впроваджує ключову місію – культурну дипломатію та едукацію – завдяки об’єднуючій силі музики. Колектив оркестру здійснює активну соціальну та волонтерську діяльність, є організатором численних благодійних концертів та заходів.

Диригент Юрій Бервецький закінчив Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка. Диригент Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької та головний диригент та художній керівник симфонічного оркестру Оперної студії ЛНМА ім. М. Лисенка. Диригент-постановник багатьох театральних вистав.

Провадить активну концертну діяльність в Україні та за кордоном . Виступає з багатьма оркестрами України та Європи. Учасник міжнародних музичних фестивалів, зокрема: «Віртуози» (Львів); «Контрасти» (Львів); «Шимановський квартет та друзі» (Львів); «Міст Олександра ІІІ» (Львів); «Bieszczady bez Granic » (Польща); ім. П. І. Чайковського та Н. Ф. фон Мекк (Вінниця); im.Adama Didura (м. Сянок, Польща ); «Kharkiv Music Fest» та інші.

Диригент міжнародних музичних конкурсів: Всеукраїнського конкурсу скрипалів (м.Львів), II Міжнародного конкурсу Скорика ,I Міжнародного конкурсу Golden Bass, III Міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси.

  У Львові провели ювілейний фестиваль «Балатон Фест»

Залишити відповідь