Хореограф розповів як Наталія Могилевська потрапила на шоу.

Хореограф, танцюрист і суддя проекту “Танці з зірками” Влад Яма в інтерв’ю програмі “Зе Інтерв’юєр” розповів, що співачка Наталія Могилевська, яка перемогла в шоу у 2017 році, з самого початку потрапила на проєкт випадково, інформує Ukr.Media.

“Мені подзвонили і сказали, що затверджений тоді Володя Моїсеєнко з дуету “Кролики” отримав травму спини і лікарі заборонили йому танцювати. Потрібно було терміново міняти одну пару. Ось так в проєкті виявилася Наташа. Спочатку її туди не кликали”, — говорить Яма.

Крім того Влад згадав, яким суворим тренером був. Настільки суворим, що, за словами Ями, Могилевська “офігела”.

“Ми з нею потренувалися п’ять хвилин. Потанцювали повільний вальс, потім вона почала жартувати, сміятися, бігати навколо мене і тоді я сказав якусь фразу з серії: “Так, Наташ, давай з тобою вирішимо, чи ми забавляємося чи працюємо. Шоста позиція, поїхали ще раз.” Я побачив, що вона трошки офігела, але, це спрацювало. Я не знаю як. Це все знімалося на відео. Тренування з трьома кращими партнерами вона записала собі на диск у декількох примірниках і роздала всім своїм друзям, щоб подивилися і дали пораду”, — зізнався хореограф.

Також танцюрист зізнався, що сценарій для першого сезону проєкту писала студія “Квартал 95”, зокрема і її тодішній художній керівник, а нині президент України Володимир Зеленський.

Зазначимо, що тоді Зеленський разом з партнеркою Оленою Шоптенко виграли “Танці з зірками”.

“Почнемо з того, що весь сценарій до першого сезону писав “Квартал 95″. І Вова брав участь у цьому (про що я дізнався вже після закінчення проєкту). А в день фіналу більше половини знімальної групи прийшло в футболках з фотографією Вови Зеленського та Олени Шоптенко. Уяви, ми заходимо в павільйон, всі з тобою вітаються і це морально тисне”, — зізнався танцюрист.

  Райан Рейнольдс з гумором привітав свою дружину Блейк Лайвлі

Пропонуємо подивитися повне інтерв’ю з Владом Ямою: