Хореограф Влад Яма і суддя проєкту “Танці з зірками” мріє про доньку.

Український хореограф і суддя проєкту “Танці з зірками 2019” Влад Яма, довгий час приховував від публічності подробиці свого особистого життя. Зараз він зізнався, що готовий до ще однієї дитини та навіть мріє про дочку, інформує Ukr.Media.

Кілька років Влад Яма приховував всі подробиці свого особистого життя: він не розповідав пресі та шанувальникам, що одружився зі своєю коханою Ліліані та виховує сина Леона. Втім, незабаром Влад все ж зізнався — він щасливий чоловік і батько.

Про бажання стати батьком вдруге Влад Яма відверто розповів у програмі “Зе Інтерв’юер”, фрагмент з якої він також додав до себе на сторінку в Інстаграм.

Артист зізнався, що мріє про доньку:

“Я хочу ще. Хочемо дівчинку. Дружина не проти. Поки не було Леона, хотів чотирьох. Але з’явився малий, і деякий час ми взагалі про це не говорили. Рік, напевно. Тому що це було трохи складніше, ніж ми собі уявляли: перші тижні, місяці. А зараз… Вже, мабуть, скоро. Ми не настільки молоді, щоб відкладати це ще на п’ять років.

Дивитися онлайн інтерв’ю з Владом Ямою:

Влад Яма одружений на своїй коханій Ліліані, з якою він почав зустрічатися ще у 2007 році.

Цікаво, що раніше в інтерв’ю він зізнався, що найголовнішим днем в його житті стало народження сина Леона. До речі, зараз подружжя не показує обличчя хлопчика в мережі, щоб уберегти його від публічності.