Хлопчику виповнилося 4 роки.

Відомий український хореограф Влад Яма та його дружина Лілія поділилися на своїх сторінках у соціальній мережі Instagram фотографією зі святкування 4-річчя їх спільної дитини — синочка Леона. До речі, Влад і Ліля ніколи не показували свою дитину громадськості, але в цей раз вирішили зробити виняток, і трохи привідкрили таємну сімейну завісу, інформує Ukr.Media.

Подружня пара показала шанувальникам однаковий кадр, який був зроблений під час урочистості. Маленькому Леону виповнилося чотири роки, і горді батьки влаштували з цього приводу пишне торжество. Судячи по фотографії, якою поділилися зіркові батьки, на дні народження малюка були присутні аніматори, друзі і родичі Леона, дітям зробили солодкий стіл зі смачними тістечками.

Малюка, до речі, батьки вирішили все одно трохи сховати під стікерами у вигляді окулярів і святкового ковпака. «Якби мене запитали, чи щаслива я… Так!!!. Особливо останні 4 роки. Головне — Здоров’я, а все інше можна вирішити. І яке щастя бути Мамою…», — пише в публікації Лілія. «Нашому Щастю 4 роки!.. Не віриться і сльози на очах… Дякую, Лілія Яма, за Нове Життя», — зворушливо підписав фотографію Влад.