Актуальні новини

Всесвітній день здоров’я святкують 7 квітня

В цей день надають величезну увагу людям, яких спіткала яка-небудь недуга.

В цей день надають величезну увагу людям, яких спіткала яка-небудь недуга.

Всесвітній день здоров'я святкують, починаючи з 1950 року, кожен рік 7 квітня. Це свято приурочили до вступу в силу статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я, інформує .

Спочатку це свято відзначали в інший день, а саме 22 липня, так як зазначений вище Статут ВООЗ був ратифікований саме в цей день у 1948 році.

Це свято не проходить повз жодну людину на землі, не залежно від статі, віку, раси, національності або соціальних переконань.

Свято цікаве стилем «відзначення». Щоразу напередодні дня здоров'я обирається певна тематика. Ще, мабуть, не було жодного дня здоров'я схожого один на одного, незважаючи на те, що це свято відзначається вже понад 60 років. Останнім часом велике значення приділяється психічній стороні здоров'я людини, згубному впливу на її фізичне здоров'я, довкілля та багатьом іншим темам.

Свято спрямоване на вирішення глобальних проблем охорони здоров'я. У вирішенні цих проблем бере участь весь світ. Всесвітній день здоров'я – це відмінний привід для згуртування і об'єднання всього людства з метою зміни нинішнього негативного впливу на здоров'я людей і виховання їх в даній області.

В цей день, коли розглядається і піднімається певна проблема, пов'язана зі здоров'ям людини, усі проведені заходи присвячені саме її рішенням. Людям показується, у чому суть, як боротися з тією чи іншою недугою, які профілактичні заходи необхідно провести тощо. Тобто всі люди буквально занурюються в цю атмосферу і «заражаються» метою подолати її разом.

Не дарма день здоров'я відзначається саме в квітні. Адже квітень – це один з місяців весни, коли все починає пробуджуватися, народжуватися, цвісти, рости, в тому числі і люди. І енергія весни дає людям заряд позитивних емоцій.

  Єва Лонгорія поділилася в соцмережі знімком сина

Треба брати до уваги і те, що це свято присвячене не просто фізичному і психічному здоров'ю населення в цілому, але всім професійним працівникам, які задіяні у даній сфері. Це свято медичних працівників, лікарів, медсестер, санітарів.

Також в цей день надають величезну увагу людям, яких спіткала яка-небудь недуга. Тих, хто страждає важким або невиліковним захворюванням, намагаються підбадьорити. У першу чергу в них вселяють надію на краще і показують, що вони не одні і їм обов'язково допоможуть, що дуже важливо.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь