У чоловіків теж є право на емоції.

Український телеведучий Володимир Остапчук пояснив своїм шанувальникам, чому не стримав сліз на весіллі.

Нагадаємо, що 15 жовтня цього року Володимир одружився вдруге — на дівчині Христині Гірник, з якою зустрічався рік. На весільному торжестві Остапчук не зміг стримувати свої емоції, і розплакався. Цей інцидент став приводом для обговорення в мережі. Телеведучий вирішив прокоментувати свої сльози, зазначивши, що в чоловіків також є право на емоції, інформує Ukr.Media.

Володимир опублікував фото, на якому зображений той самий момент: ведучий упав на коліна перед своєю новоспеченою дружиною, і розплакався від щастя. Правда, багато користувачів мережі не оцінили таку емоційність Остапчука. Той вирішив прокоментувати те, що трапилося, і заявив: чоловіки теж люди!

“Наша маскулінність нікуди не дінеться, якщо ми напишемо коханій лист на папері, прочитаємо вірші або в особливі моменти життя пустимо сльозу”, — написав зіркови ведучий у публікації.

Нагадаємо, Володимир і Христина стали чоловіком і дружиною після року стосунків. У телеведучого також є двоє дітей від попереднього шлюбу, який тривав 12 років.