Розбила її всього через 5 хвилин після отримання.

З артисткою стався неприємний інцидент. Оля Полякова отримала важливу для себе нагороду, але випадково розбила її через 5 хвилин після отримання, інформує Ukr.Media.

Один з українських каналів відзначив співачку нагородою «Королева року». Під час нагородження блондинка виглядала чудово: на ній було усипане стразами плаття і туфлі на високих шпильках. Варто зазначити, що в Ольги було плаття досить скромної довжини. Зате декольте не відрізнялося скромністю і демонструвало бюст зірки всім присутнім. Отримавши нагороду, Полякова відразу ж вирішила викласти кілька кадрів в Інстаграм зі статуеткою. На одному вона позує з нагородою в руках, на іншому вона вже закриває обличчя руками.

«Отримала нагороду вчора від каналу «Україна», але вона побула у мене лише 5 хвилин)))», — зізналася артистка підписникам.

Співачку сильно засмутила ця пригода. Кожному артистові хочеться «мати» знакову статуетку у себе на полиці в домі, для того, щоб отримані «трофеї» надихали і тішили самолюбство. Але багато шанувальників переконані, що Поляковій з цього приводу засмучуватися не варто і вона в майбутньому отримає ще велику кількість важливих нагород.