Зірковий телеведучий є батьком 7-річної Емілії і 2-річного Евана.

Ведучий проєкту “Маска” Володимир Остапчук розповів, як його дружина Христина спілкується з його дітьми від першого шлюбу, і через що у подружжя можуть виникати конфлікти, інформує Ukr.Media.

У Володимира Остапчука є двоє дітей від попереднього шлюбу — 7-річна Емілія і 2-річний Еван. Ведучий зізнається, що, на жаль, поки що йому не вдалося повноцінно налагодити відносини з колишньою дружиною, щоб він міг бачитися з дітьми частіше.

Однак, раніше вже кілька разів вони приїжджали в новий будинок батька, де проводили час із ним та його новою дружиною Христиною Гірник.

“Христина — мудра жінка, вона відразу знайшла, чим зацікавити дітей. Евана поки задовольняє перегляд мультиків або гра в “бібіки”. А з Емілією вони вчаться грати на фортепіано або малюють, — розповів Володимир Остапчук і додав, що вони з Христиною хотіли б стати батьками. — Я люблю своїх дітей. І, звичайно, нам хотілося б ще діточок, але це коли Бог дасть. Однак, ми про це серйозно говорили. Це нормально для молодої пари”.

Незабаром відбудеться прем’єра загадкового шоу “Маска”, ведучим якого став Остапчук. Шоумен каже, що згідно з контрактом, він не може розкривати ніяких таємниць проєкту, і тому молода сім’я іноді жартома сперечається.

“Я навіть дружині після зйомок ніяких результатів розповідати не можу. Коли вона запитує: “Хто там?”- я відповідаю: “Я тобі не скажу”. У нас через ці секрети та інтриги навіть до суперечок доходило. Думаю, всі члени сімей моїх колег теж ходять і думають: “Господи, ну хто ж там під тією маскою?” — зазначив ведучий.

  Світлина Підгорецького замку увійшла в топ-10 фотоконкурсу Вікіпедії