Актуальні новини

Всесвітній день імунітету – відзначається 1 березня

Головне завдання цього свята – інформування людства про те, як важлива імунна система організму і як вона допомагає впоратися організму з вірусами і бактеріями.

Всесвітня Організація Охорони Здоров'я щорічно 1 березня відзначає День імунітету. Перший день весни в даному випадку обраний далеко не випадково. Всі ми знаємо, що таке весняний авітаміноз і інші проблеми, пов'язані з ослабленням імунної системи, яка підтримувала наш організм на протязі холодних зимових днів, інформує .

Всесвітній День імунітету – це не розважальний захід. Головне завдання цього свята – інформування людства про те, як важлива імунна система організму і як вона допомагає впоратися організму з вірусами і бактеріями. А так як зміцнити свій імунітет можна за допомогою здорового способу життя, то ще одним завданням цього дня, є спонукання населення нашої планети до занять фізкультурою і відмови від шкідливих звичок.

Дуже важливо розуміти, що імунітет, це не просто захисник нашого організму, але і сильна зброя проти різних хвороб. З одного боку імунна система є природним бар'єром для проникнення чужорідних елементів. А з іншого, вона пригнічує клітини власного організму, які в процесі життєдіяльності пошкодилися і самі стали нести небезпеку.

За допомогою останніх досліджень сьогодні стало відомо, що правильна робота імунної системи, а завдяки їй і самопочуття людини, багато в чому залежить від того способу життя, який ми ведемо. З одного боку, на нас діють зовнішні негативні фактори: погана екологія, неякісна вода з водопроводу, великі перепади температур і т.п. А з іншого внутрішні: вживання алкоголю, тютюнопаління, прийом важких медикаментів, сидячий спосіб життя, вживання шкідливої ​​їжі і т.п. І якщо впоратися з першими нам важко, то допомогти своєму організму мінімізувати внутрішні негативні чинники, завдання кожного з нас.

  Брітні Спірс поставила на місце Джастіна Тімберлейка

Всесвітній день імунітету якраз і був придуманий для того, щоб вказати людству на важливість відмови від шкідливих звичок і допомоги своєму організму. У перекладі з латині «імунітет» означає «звільнення від чого-небудь». Зрозуміло, що в цьому випадку мається на увазі відмова організму від пошкоджених клітин і чужорідних об'єктів. Але, спробуйте в цей день відмовитися від того, що заважає вам бути здоровим: жирної їжі, проведення надмірної кількості часу на дивані і вживання алкоголю.

Одягайте спортивний костюм і бігом на вулицю! Подивіться на природу і розженіть зимову тугу. Нехай Всесвітній день імунітету стане відправною точкою у вашому житті. Допоможіть своєму організму і він відповість вам взаємністю.

Залишити відповідь