Актуальні новини

Вустами немовляти: дитячі фрази, які вселили в батьків жах

Часто від дітей можна почути те, що не піддається логічному поясненню. Містика, потойбічні сили, уяву? На ці питання, на жаль, відповісти вкрай складно.

Часто від дітей можна почути те, що не піддається логічному поясненню. Містика, потойбічні сили, уяву? На ці питання, на жаль, відповісти вкрай складно.

Іноді діти говорять такі речі, які не піддаються поясненню, повідомили .

1. “Я розмовляв з моєю сестрою, її чоловіком і їх дворічною донькою. Ми згадували близьких, яких вже немає з нами. Зять приніс фотографію своєї мами, яка померла в автокатастрофі багато років тому, коли йому було всього шість років. Племінниця подивилася на знімок і почала сміятися. Коли ми запитали, що в цьому такого смішного, вона нам відповіла: “Це мій особливий один. Вона співає мені пісні“.

2. “Проходячи повз старого кладовища мій трирічний син сказав: “Там мій брат“. Коли я йому сказала, що у нього немає і ніколи не було братів, він відповів: “Ні, мамо. Це було давно, коли я жив в іншій родині“.

3. “– Спи, під ліжком нічого немає.

– Він зараз стоїть у вас за спиною“.

4. “Коли моїй двоюрідній сестрі було близько двох років, її мама знову завагітніла. Дівчинка підійшла до мами, обняла живіт і сказала: “Мій молодший брат хворий“. Через два дні у сестри стався викидень“.

5. “Коли мій син був маленьким, я розповідав йому про те, як зростає картоплю і як за ним потрібно доглядати, на що він сказав: “Я знаю все це. Я так робив, коли був старим“.

6. “Моя сестра потрапила в автокатастрофу, з нею в машині був її чотирирічний син. Коли її доставили в лікарню і до неї приїхала мама, малюк сказав: “Бабуся, ти вже подякувала тих великих хлопців, які були з нами в машині?“. “Але в машині крім вас нікого не було“, – сказала вона. “Ні, там були великі хлопці. Коли мені стало дуже страшно, вони обняли мене руками, це вони мене врятували“. Поліція і медики дивуються, як дитина в такій страшній аварії міг залишитися повністю неушкодженим. Але це факт“.

  Відбувся реліз альбому-мюзиклу про Розстріляне відродження

7. “Ми з дружиною купали нашу дочку, якій тоді було два з половиною роки. Ми пояснювали їй, як важливо дотримуватися правил гігієни, на що вона сказала: “О, мене там ніхто не чіпатиме. Вони намагалися якось раз, вночі. Увірвалися в мою кімнату, але я пручалася. Потім я померла і ось я тут“. Вона сказала це так, як ніби це абсолютно буденна, проста річ“.

8. “Ми з моєю трирічною дочкою стояли біля ліжечка з її новонародженим братиком. Вона довго дивилася на немовля, а потім сказала: “Тату, це монстр. Ми повинні його поховати“.

9. “ – Чому ти плачеш?

– Там у кутку погана людина.

– Де? Я нічого не бачу.

– Прямо у тебе за спиною.

Коли я повернулась подивитися, з полиці впала лампа, яка освітлювала кімнату“.

10. “Моя мама сиділа з моєю дочкою, поки я поїхала на прийом до лікаря. В якийсь момент дівчинка сказала: “О ні, бабуся, мама не прийде до нас сьогодні. Вона потрапила в дуже погану аварію“. І я дійсно в неї потрапила і трохи не вмерла в той день, але родичам до того моменту ще нічого не повідомили“.

11. “Я міцно спала, коли в 6 ранку мене розбудила моя чотирирічна дочка. Її обличчя було зовсім близько, і вона сказала пошепки: “Я хочу зняти всю твою шкіру“. Я сторопіла, але згадала, що тиждень тому сильно обгоріла на сонці, і тепер шкіра злазить. До мене вже пізніше дійшов сенс її слів. Але спросоння це було дійсно страшно…“.

12. “Моя сестра Хейлі народилася рівно через два місяці після того, як померла наша прабабуся. Одного разу Хейлі прокинулася і повідомила нам, що сьогодні у неї день народження, і їй виповнюється 95 років. Коли ми намагалися з нею говорити, вона починала плакати, стверджуючи при цьому, що її справжнє ім'я Ірен (так звали нашу прабабусю), а не Хейлі. Це тривало весь день, а на наступний день вона нічого не пам'ятала“.

  Симеон Стовпник 14 вересня: історія, традиції та прикмети свята

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь