Вийшов трейлер 11-го сезону "Ходячих мерців" — Новий світовий порядок. Фінальний сезон популярного серіалу почнеться вже в кінці літа.

На офіційному акаунті “Ходячих мерців” у Twitter був опублікований хвилинний ролик з підписом “новий світовий порядок”, інформує Ukr.Media.

Творці проєкту вирішили подражнити шанувальників інтригуючим тизером, який не розкриває кадри з нових серій, але занурює в похмуру атмосферу постапокаліптичного світу.

На відео глядачам показали всіх персонажів що вижили, історії яких розгорнуться у фіналі головного хіта від AMC.

Так, серед них можна побачити Меггі, яка повернулася в дев’ятому сезоні, Деріла і Керол, які стануть головними героями в прийдешньому спін-оффі, Нігана, Єзекіїль та інших героїв. У ролику також з’являється загін у Білій броні.

Незважаючи на те, що “ходячі мерці” підходять до логічного кінця, одна з найпопулярніших франшиз про зомбі-апокаліпсис продовжить розвиватися.

Раніше вже вийшло два спін-оффи під назвою “Ходячі мерці: світ за межами” і “Бійтеся ходячих мерців”, але творці серіалу не планують на цьому зупинятися. Крім Деріла і Керол, власна повнометражна картина буде у Ріка Граймса.

Трансляція 11-го сезону серіалу на каналі AMC стартує 22 серпня. Це буде перша з трьох частин майбутнього сезону.