Актуальні новини

Гарві Вайнштейн виплатить своїм жертвам 19 млн доларів

68-річний голлівудський продюсер Гарві Вайнштейн та його компанія The Weinstein Company виплатять майже 19 млн дол компенсації співробітницям, які страждали від сексуальних домагань та погроз під час роботи у продюсера. Це рішення стало підсумком розглядів за позовом прокуратури Нью-Йорка, поданого у 2018 році після вивчення робочої атмосфери в кінокомпанії.

«Гарві Вайнштейн та The Weinstein Company неналежно поводилися зі своїми співробітницями. Після всіх домагань, погроз, дискримінації по відношенню до їх жертв нарешті відновлюється певна справедливість», –прокоментувала генерал-прокурорка Нью-Йорка Летиція Джеймс.

Прокурори прийшли до висновку, що незважаючи на те, що працівники не раз подавали скарги, топ-менеджмент компанії нічого не зробив.

Угода також передбачає, що жертви звільнені від обов’язку мовчати з приводу того, що з ними відбувалося під час роботи в продюсерській компанії: документи про нерозголошення, якщо вони їх підписували, втрачають силу.

Адвокати деяких жертв Вайнштейна вважають це несправедливим. Зокрема, тому, що Вайнштейн так і не взяв на себе відповідальність за свої дії.

«Ми здивовані через те, що генеральний прокурор розцінила як крок до перемоги цю безчесну та несправедливу пропозицію, і ми буде активно боротися з цим в суді», – цитує юристів CNN.

Не згоден з угодою і сам Гарві Вайнштейн, адже він не вважає себе винним та має намір продовжувати захищатися.

Нагадаємо, Гарві Вайнштейн перебуває у в’язниці суворого режиму Wende в місті Олден штату Нью-Йорк. На початку березня його засудили до 23 років тюремного ув’язнення. Суд присяжних в Нью-Йорку визнав його винним у зґвалтуванні.

  MARUV не представлятиме Україну на Євробаченні

Залишити відповідь