Пара зустрічається вже більше дев’яти місяців.

Зовсім недавно в мережі з’явилися новини про новий роман 56-річного Бреда Пітта — репортерам вдалося з’ясувати, що голлівудський актор зустрічається з 27-річною німецькою моделлю Ніколь Потуральскі. Однак тепер спливли нові подробиці їхніх стосунків — виявляється, Бред і Ніколь разом вже як мінімум дев’ять місяців! Доказом тому стали знімки, датовані листопадом минулого року, які потрапили в мережу, інформує Ukr.Media.

Пару сфотографували на концерті Каньє Уеста восени 2019 року в концертному залі “Голлівуд-боул” в Лос-Анджелесі. За словами очевидців, вони захоплено спілкувалися один з одним до того, поки не почався виступ репера.

Зараз закохані разом відпочивають у Франції і, за словами інсайдерів, насолоджуються спільною відпусткою. Кажуть, що під час подорожі актор зупинився у своєму маєтку Шато Міраваль, який він у 2011 році купив разом з екс-дружиною Анджеліною Джолі за 67 мільйонів доларів.

Як Пітту і Потуральскі так довго вдалося зберегти свої відносини в таємниці, велике питання. Цікаво, що за минулий рік актору вже встигли приписати роман з актрисою Алією Шокат і навіть заговорили про його возз’єднання з екс-дружиною Дженніфер Еністон.

Втім, як кажуть інсайдери, на публіці Пітт і його пасія на днях не старалися сховатися від сторонніх очей і поводилися немов “закохані підлітки”. Так що, схоже, скоро вони будуть готові оголосити про свої стосунки офіційно.