DANTES випустив кліп-маніфест покоління 30-річних.

Сьогодні сталося те, чого з таким нетерпінням чекали багато хто. Після п’ятирічної паузи співак, телеведучий і блогер Володимир Дантес починає сольний проєкт DANTES треком “Тепер тобі 30”. Пісня є маніфестом покоління 30-літніх і створювалася спільно зі співачкою і блогером Jerry Heil (Яною Шемаєвою), що стала популярною після хіта #ОХРАНА_ОТМЄНА, інформує Ukr.Media.

Ось що говорить артист про новинку:

“Про 30-річних є дуже мало пісень. Про них співають тільки Сектор Газу і Ласкавий травень в треку про “Свєтку Соколову”. До того ж у багатьох людей, особливо у дівчат, є невиправданий стереотип, що в 30 життя закінчене. Не потрібно боятися цієї цифри. Просто відкинь свої упередження, веселися і користуйся своїм досвідом. Адже в 30 все тільки починається.”

Дебютний кліп на пісню “Тепер тобі 30” розкриває проблеми “кризи середнього віку” і покликаний зруйнувати стереотипи, пов’язані з 30-річчям.

Режисером роботи став близький друг артиста Леонід Колосовський, відомий за кліпами для групи “Ленінград”, “Час і Скло” і MOZGI. Режисер коментує новинку так:

“Ми вирішили з Вовою зробити кліп смішним і сумним водночас. Адже людям злегка за тридцять часто здається, що настає старість. Це лише ілюзія! Ми хотіли показати, що життя після 30-ти прекрасне, навіть краще, ніж було раніше. Впевнений, кліп буде близький всім, кому за тридцять. Можливо, глядач сприйме його по-різному: хтось вважатиме забавним, а хтось- більш ліричним. І це реалії всіх тридцятирічних!”

У кліпі головний герой спочатку проходить стадію заперечення, намагається втекти від 30-річчя і його проблем, але згодом приймає ситуацію і замість метафоричної “петлі” вибирає святкувати свій вік. Чоловік Наді Дорофєєвої зазначає наступне:

  Джамала на своїй сторінці в Instagram опублікувала ряд знімків, показавши себе і свою родину

“Мені подобалося, що під час зйомок вся знімальна група включалася і пропонувала свої ідеї. У кліпі знімалися багато наших спільних з Надею (Дорофєєвою) друзів і родичів. Було відчуття, що ми створюємо кліп однією великою сім’єю”, — згадує Дантес.

Поділився подробицями зйомок кліпу і Леонід Колосовський.

“Не обійшлося і без форс-мажорів під час зйомок кліпу “Тепер тобі 30″. Ми знімали другу сцену на парковці. Для кадру нам потрібна була машина швидкої допомоги. Але вона не могла проїхати на цю парковку, бо була надто висока, а стелі — низькі. Часу у нас залишалася мало, тому довелося самостійно вирулювати ситуацію — зрізали болгаркою мигалку і відкручували колеса. Тільки після цього змогли заштовхнути машину на парковку і відзняти довгоочікуваний кадр. Довелося трохи понервувати!”

Із задоволенням пропонуємо вам оцінити новинку!

Нагадаємо, що після перемоги в “Фабриці зірок-2” Володимир Дантес разом з Вадимом Олійником створили дует “ДіО.фільми”. Після розпаду групи в 2015 співак три роки вів кулінарне тревел-шоу “Їжа, я люблю тебе”, в якому за 7 сезонів програми відвідав понад 75 країн. Паралельно артист брав участь у телепроєктах “Богиня шопінгу” і “Маленькі гіганти”.

DANTES зазначає, що трек “Тепер тобі 30” — це його офіційний камбек на сцену, і він точно не має наміру зупинятися на одній пісні.